Draudimo išmoka pagal eismo ivykio deklaracijos 11 punkta?

Sukūrė Vartotojas 2015-12-18
2015-12-18 08:18
Į mane įvažiavo kitas automobilis, tačiau dėl patirto streso eismo deklaracijoje įrašiau tik galine lempa ir bamperi, ar gali draudejas prisikabint ir neatlygint nuostolio del sparno pazeidimu? Ilenkta ir nubrozdinta. Bet ten puikiai matosi jog del butent sio smugio taip ir atsitiko, tiesiog ar jie ziuri papunkciui ka tu irasei i eismo ivykio deklaracija ar ziuri realiai fakta, pazeidimus masinos?
2015-12-18 08:44
2015-12-18 08:18 rašė: Į mane įvažiavo kitas automobilis, tačiau dėl patirto streso eismo deklaracijoje įrašiau tik galine lempa ir bamperi, ar gali draudejas prisikabint ir neatlygint nuostolio del sparno pazeidimu? Ilenkta ir nubrozdinta. Bet ten puikiai matosi jog del butent sio smugio taip ir atsitiko, tiesiog ar jie ziuri papunkciui ka tu irasei i eismo ivykio deklaracija ar ziuri realiai fakta, pazeidimus masinos?
Draudikas atvažiuos ir įvertins žalą, Jei netenkins - važiuok pas nepriklausomus ekspertus. Deklaracija tai tik formalumas. Juk negali iškart matyti, mažu mašinos geometrija pasikeitė ar pan...

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti