Draudimo išmoka pagal eismo ivykio deklaracijos 11 punkta?

Создал Пользователь 2015-12-18
2015-12-18 08:18
Į mane įvažiavo kitas automobilis, tačiau dėl patirto streso eismo deklaracijoje įrašiau tik galine lempa ir bamperi, ar gali draudejas prisikabint ir neatlygint nuostolio del sparno pazeidimu? Ilenkta ir nubrozdinta. Bet ten puikiai matosi jog del butent sio smugio taip ir atsitiko, tiesiog ar jie ziuri papunkciui ka tu irasei i eismo ivykio deklaracija ar ziuri realiai fakta, pazeidimus masinos?
2015-12-18 08:44
2015-12-18 08:18 писал: Į mane įvažiavo kitas automobilis, tačiau dėl patirto streso eismo deklaracijoje įrašiau tik galine lempa ir bamperi, ar gali draudejas prisikabint ir neatlygint nuostolio del sparno pazeidimu? Ilenkta ir nubrozdinta. Bet ten puikiai matosi jog del butent sio smugio taip ir atsitiko, tiesiog ar jie ziuri papunkciui ka tu irasei i eismo ivykio deklaracija ar ziuri realiai fakta, pazeidimus masinos?
Draudikas atvažiuos ir įvertins žalą, Jei netenkins - važiuok pas nepriklausomus ekspertus. Deklaracija tai tik formalumas. Juk negali iškart matyti, mažu mašinos geometrija pasikeitė ar pan...

Ваше послание

Вопросы и комментарии
Если у вас есть какие-либо вопросы или предложения, пожалуйста, напишите нам здесь. Оставьте свой контактную информацию и комментарий в форме ниже. Мы постараемся ответить как можно скорее. Наш график работы I-V с 9.00 до 17.00.
Эти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Эти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами