Draudimo išmoka pagal eismo ivykio deklaracijos 11 punkta?

Created by User 2015-12-18
2015-12-18 08:18
Į mane įvažiavo kitas automobilis, tačiau dėl patirto streso eismo deklaracijoje įrašiau tik galine lempa ir bamperi, ar gali draudejas prisikabint ir neatlygint nuostolio del sparno pazeidimu? Ilenkta ir nubrozdinta. Bet ten puikiai matosi jog del butent sio smugio taip ir atsitiko, tiesiog ar jie ziuri papunkciui ka tu irasei i eismo ivykio deklaracija ar ziuri realiai fakta, pazeidimus masinos?
2015-12-18 08:44
2015-12-18 08:18 wrote: Į mane įvažiavo kitas automobilis, tačiau dėl patirto streso eismo deklaracijoje įrašiau tik galine lempa ir bamperi, ar gali draudejas prisikabint ir neatlygint nuostolio del sparno pazeidimu? Ilenkta ir nubrozdinta. Bet ten puikiai matosi jog del butent sio smugio taip ir atsitiko, tiesiog ar jie ziuri papunkciui ka tu irasei i eismo ivykio deklaracija ar ziuri realiai fakta, pazeidimus masinos?
Draudikas atvažiuos ir įvertins žalą, Jei netenkins - važiuok pas nepriklausomus ekspertus. Deklaracija tai tik formalumas. Juk negali iškart matyti, mažu mašinos geometrija pasikeitė ar pan...

Your message

Questions and comments
If you have any questions or suggestions, please write to us here. Leave your contact information and comment in the form below. We will try to respond as soon as possible. Our working hours are I-V 9.00 AM - 5.00 PM.
This data is needed so that we can contact you
This data is needed so that we can contact you