pakaitinimo zvakes mirgsejimas

Sukūrė Vartotojas 2017-07-01
2017-07-01 13:02
po stovėjimo ilga laika, pradejo mirkseti pakaitinimo zvakiu lempute ir sunkiai kurtis. Lempute mirksi visa laika. Buvo nudegusi stopo lempute bet pakeiciau.
pravaziavus 200 km automobilis tiesiog uzgeso ir nebeuzsikuria.
Vešiu jungti prie kompo bet idomu kodel nebeuzsiveda?
2017-07-01 16:05
Galima tik spėti.Galbūt Tavo auto elektros grandinė specifinė ir mirksinti žvakių lemputė rodo ne tik tai, ką pavyzdžiui daugelyje Mercedes Benz.Mersuose jei žvakių spiralė pastoviai mirga tai reiškia RAGAS KAITINIMO RELEI ir/arba žvakėms, o jei mikgsi tik užvedus variklį ir greit nustoja-tik žvakė perdegusi.bet būna kad kai kuriuose ant tos degančios siralės "pakabinta"ir daugiau elektros defektų.Na pvz jei tavo auto nėr ESP ir ABS lemputės tai viskas ir kaba ant tos spiralės.Siubrlys, vo-tuvai, stabžių varlė ir kiti el.trūkumai.Čia tik spėjimas, bet panašu į tai
7632 / 1
2017-07-01 16:58
2017-07-01 16:05 rašė: Galima tik spėti.Galbūt Tavo auto elektros grandinė specifinė ir mirksinti žvakių lemputė rodo ne tik tai, ką pavyzdžiui daugelyje Mercedes Benz.Mersuose jei žvakių spiralė pastoviai mirga tai reiškia RAGAS KAITINIMO RELEI ir/arba žvakėms, o jei mikgsi tik užvedus variklį ir greit nustoja-tik žvakė perdegusi.bet būna kad kai kuriuose ant tos degančios siralės "pakabinta"ir daugiau elektros defektų.Na pvz jei tavo auto nėr ESP ir ABS lemputės tai viskas ir kaba ant tos spiralės.Siubrlys, vo-tuvai, stabžių varlė ir kiti el.trūkumai.Čia tik spėjimas, bet panašu į tai:beer:
Paminklas pochuizmui, tai kas atsitiko.Ir vistiek teks jungt kompa.Galima itart velenu padeties daviklius.Tokiu atveju tikrai bus uzfiksuota konkreti klaida.
https://www.youtube.com/watch?v=zGhwoF4H3JA
2017-07-01 17:26
Daug kas negali prisijungti prie volvo kompiuteriu, tai neturi programos ar neturi laiko.
Toli buksyruotis nesinori.
Gal kas esate is Plunges ar Telsiu ir patarsit pas ką drąsiai vaziuoti?
Ačiū

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai
Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti