pakaitinimo zvakes mirgsejimas

Created by User 2017-07-01
2017-07-01 13:02
po stovėjimo ilga laika, pradejo mirkseti pakaitinimo zvakiu lempute ir sunkiai kurtis. Lempute mirksi visa laika. Buvo nudegusi stopo lempute bet pakeiciau.
pravaziavus 200 km automobilis tiesiog uzgeso ir nebeuzsikuria.
Vešiu jungti prie kompo bet idomu kodel nebeuzsiveda?
2017-07-01 16:05
Galima tik spėti.Galbūt Tavo auto elektros grandinė specifinė ir mirksinti žvakių lemputė rodo ne tik tai, ką pavyzdžiui daugelyje Mercedes Benz.Mersuose jei žvakių spiralė pastoviai mirga tai reiškia RAGAS KAITINIMO RELEI ir/arba žvakėms, o jei mikgsi tik užvedus variklį ir greit nustoja-tik žvakė perdegusi.bet būna kad kai kuriuose ant tos degančios siralės "pakabinta"ir daugiau elektros defektų.Na pvz jei tavo auto nėr ESP ir ABS lemputės tai viskas ir kaba ant tos spiralės.Siubrlys, vo-tuvai, stabžių varlė ir kiti el.trūkumai.Čia tik spėjimas, bet panašu į tai
(7566 / +2)
2017-07-01 16:58
2017-07-01 16:05 wrote:Galima tik spėti.Galbūt Tavo auto elektros grandinė specifinė ir mirksinti žvakių lemputė rodo ne tik tai, ką pavyzdžiui daugelyje Mercedes Benz.Mersuose jei žvakių spiralė pastoviai mirga tai reiškia RAGAS KAITINIMO RELEI ir/arba žvakėms, o jei mikgsi tik užvedus variklį ir greit nustoja-tik žvakė perdegusi.bet būna kad kai kuriuose ant tos degančios siralės "pakabinta"ir daugiau elektros defektų.Na pvz jei tavo auto nėr ESP ir ABS lemputės tai viskas ir kaba ant tos spiralės.Siubrlys, vo-tuvai, stabžių varlė ir kiti el.trūkumai.Čia tik spėjimas, bet panašu į tai:beer:
Paminklas pochuizmui, tai kas atsitiko.Ir vistiek teks jungt kompa.Galima itart velenu padeties daviklius.Tokiu atveju tikrai bus uzfiksuota konkreti klaida.
https://www.youtube.com/watch?v=zGhwoF4H3JA
2017-07-01 17:26
Daug kas negali prisijungti prie volvo kompiuteriu, tai neturi programos ar neturi laiko.
Toli buksyruotis nesinori.
Gal kas esate is Plunges ar Telsiu ir patarsit pas ką drąsiai vaziuoti?
Ačiū

Your message

Questions and comments
Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you