Trečiadienio vakarą sostinėje įsikūrusiame bare „LineUp” skambėjo ralio istorijos. Į jau antrą pasikalbėjimų vakarą ralio fanus sukvietusi „RallyFreaks” komanda, šį kartą ant scenos mikrofonus įteikė puikiai žinomam lenktynininkų duetui iš Panevėžio - Giedriui Notkui ir Daliui Strižanui.

Su daugiau nei 70 ralio fanų lenktynininkai dalinosi smagiausiomis istorijomis iš savo karjeros, taip pat buvo aptartas ir praėjusį savaitgalį vykęs „Winter Rally Aukštaitija”, kuriame sportininkai užėmė antrą vietą. Paklaustas apie šių metų sezoną G.Notkus teigė, kad jų ekipažo tikslas yra pagaliau suvesti santykius su Rokiškio etapu: „-Paskutiniai trys Rokiškio raliai mums kažkokie prakeikti, nei vieno nesugebėjome normaliai finišuoti, iš visų buvome diskvalifikuoti, kažkokia nesąmonė, šiemet tikimės šį prakeiksmą nuimti ir pagaliau parodyti savo fanams ko esame verti.”

Vakaro eigoje klausimo apie prietarus sulaukė ir ilgametis Giedriaus šturmanas Dalius Strižanas. „-Labiausiai prieš ralį mes bijome kačių. Pavyzdžiui tik pradedant trasų susirašymą Zarasų žieminiame ralyje mums prieš automobilį prabėgo katė. Tikriausiai todėl mes ir pralošėm ralį estui. Turim tokį prietarą - nesvarbu kokios spalvos katė perbėga kelią, mes palaukiam kol pro tą vietą pravažiuos kolegų ekipažas ir tik tada pajudame toliau. Tiesiog toks prietaras”-sakė navigatorius.

Per dvyliką metų duete šie panevėžiečiai pasiekė daug įvairiausių titulų, patyrė įvairiausių nuotykių bei įspūdingų avarijų, būtent šiomis savo patirtimis ir emocijomis jie dalinosi su į pasikalbėjimų vakarą susirinkusiais autosporto megėjais. Paklaustas, kas labiausiai erzina per ralį, D.Strižanas nedvejojo atsakyti, kad tai jo vairuotojas su savo kamera. Giedrius Notkus turi savo YouTube kanalą, kuriame rodo lenktynių užkulisius bei kalbina ir kitus sportininkus, tačiau kaip sakė šturmanas - kartais per filmavimus mažai trūksta iki vėlavimo į greičio ruožą.

Kitas „Ralio veidų” renginys jau vasario 28 dieną, bare „LineUp”. Vakaro svečiai - Lietuvos ralio čempionato bei Dakaro ralio dalyviai Vladas Jurkevičius ir Aisvydas Paliukėnas. Išsamesnę informaciją rasite „RallyFreaks” socialiniuose tinkluose.