Šiuolaikiniame pasaulyje išsiversti be automobilių darosi vis sunkiau. Tačiau naujas automobilis kol kas yra per didelė prabanga net gana pasiturinčių tautiečių piniginėms. Lietuvos rinkos statistika rodo, kad lietuviai dažniausiai perka 10 metų senumo automobilius su dyzeliniu varikliu.  Svarbiausias, didžiausias ir žinomiausias naudotų automobilių privalumas yra kaina. Nauji automobiliai greitai praranda savo vertę - po 3 metų mašina gali būti verta tik apie 60 procentų jos pradinės kainos. Tuo tarpu, perkant naudotą automobilį, konkretus modelis jau būna patikrintas, be to vis dažniau tokios transporto priemonės yra parduodamos su garantijomis.


Ką turėtumėte žinoti apie naudotų automobilių lizingą?


Daugeliui mūsų tautiečių automobilis yra ne tik susisiekimo priemonė, bet ir uždarbio šaltinis. Pardavimų vadybininkai ir kurjeriai darbui dažnai naudoja nuosavus automobilius. Naudotų automobilių lizingas yra tikras išsigelbėjimas takstistams – kitaip jiems tektų mokėti už nuomą, kuri yra kur kas brangesnė už lizingavimą. Dėl automobilio amžiaus ir privataus darbo bankai jiems kredito, deja, nesuteikia. Dėl šios priežasties naudotų automobilių lizingas su Paskola23.lt - tai puiki išeitis visiems negaunantiems paskolų banke. Minėta lizingo paslauga naudinga ir kitų profesijų asmenims - juk važinėti nuosavu automobiliu yra didžiulis privalumas.


Dėl finansavimo galite kreiptis kiek į bankus, tiek į nebankinio finansavimo segmento atstovus ar lizingo paslaugas teikiančias bendroves. Siekiant sumažinti rizikingumą, dalis jų taiko apribojimus perkamo automobilio amžiui ir pardavėjui. Bankų reikalavimai klientams yra aukšti, o nebankinis segmentas taiko švelnesnę politiką, bet ir permoka čia bus didesnė. Dauguma bendrovių reikalauja pradinio įnašo, perkamo automobilio amžių apriboja iki 5 metų ar neleidžia automobilį įsigyti iš bet kokio pardavėjo ar privataus asmens.  Jeigu tokie apribojimai jums netinka, dėl automobilio lizingo galite kreiptis į Paskola23.lt, kuri tokių apribojimų neturi ir jokio pradinio įnašo nereikalauja. 


Perkant automobilį lizingu, svarbu atkreipti dėmesį ir apsispręsti dėl kelių pagrindinių faktorių. Pirmasis faktorius yra lizingo laikotarpis  - kuo pastarasis trumpesnis, tuo mažesnė bus bendra permoka. Dar vienas aspektas yra pradinė įmoka. Nors Paskola23 leidžia klientui visiškai nemokėti pradinės įmokos, verta žinoti, kad ją sumokėjus, finansavimo svarstymas bus palankesnis. Svarbiausia nepamiršti apsvarstyti savo norų bei galimybių: bus daug paprasčiau, jei iš anksto įvertinsite gaunamas pajamas, išlaidas ir kitus įsipareigojimus. 


Kodėl verta naudotis paskola23 paslaugomis?


Naudotų automobilių lizingas suteikia kiekvienam žmogui galimybę įsigyti išsvajotąją transporto priemonę ir leidžia mėgautis jos suteikiamais patogumais. Paskola23 dėka nereikės kelerius metus taupyti lėšų automobiliui įsigyti. Išsirinkite, palaipsniui mokėkite ir važinėkite norimu automobiliu.

 

- Nereikia jokio pradinio įnašo.
- Paskola23 suteikia finansavimą net iki 12 000 eurų.
- Skirtingai nei dauguma bankų ar lizingo bendrovių, nefinansuojančių senesnių nei 5 metų automobilių, ši bendrovė visiškai neriboja automobilio amžiaus. Finansavimas priklauso tik nuo automobilio kainos. Tokia savybė leidžia klientui pirkti savo paties išsirinktą naudotą automobilį.
- Pagrindinis įmonės vertinimo kriterijus yra automobilio kaina. Privalomas vertinimas vis tiek yra atliekamas, bet finansavimo garantu tampa automobilis.
- Ši įmonė suteikia jums pilną laisvę rinktis - pirkti galite bet kokią transporto priemonę pradedant nuo automobilio, motociklo ar net autobuso ir baigiant specializuota technika, o jos kaina gali prasidėti nuo 500 eurų. Ir visai nesvarbu, iš kur transporto priemonę pirksite
-Paskola23 sutiks apmokėti tiek visą sumą, tiek ir reikiamą jos dalį. Pirkti automobilį galite iš bet kokio pardavėjo ar privataus asmens.
- Klientams nebūtina vykti į biurą, sutartį galima pasirašyti net ir nuotoliniu būdu.
- Jei nusprendžiate grąžinti pinigus ankščiau, nereikės mokėti visų palūkanų už nepanaudotus mėnesius.
- Nusprendę automobilį parduoti anksčiau lizingo sutarties pabaigos, galėsite tai padaryti suderinę su įmonės atstovais.
- Finansavimas suteikiamas net ir asmenims, kurie yra įdarbinti užsienyje, turi verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymėjimą, taip pat ir klientams, gaunantiems pašalpas ar pajamas iš nuomos.
- Paskola23 pasižymi stulbinančiu operatyvumu: atsakymą gaunate vos per penkiolika minučių, o mėgautis svajonių automobiliu galite jau tą pačią dieną.