Patarkite ką daryti dėl padangų

Created by User 2010-10-22
2010-10-22 13:28
Sveiki ;) Gal galit man paaiškinti tokį dalyką. Jau, kad ir šiandien sninga, ir gal ryt ar poryt be žieminių padangų neišvažiuosiu iš kiemo, bet ką daryt jei mano padangos „šipuotos“ , o su jomis galima važineti tik nuo lapkricio 1d.? :/ Negi savaitei pastatyti mašiną garaže?
2010-10-22 14:37
2010-10-22 13:28 wrote: Sveiki ;) Gal galit man paaiškinti tokį dalyką. Jau, kad ir šiandien sninga, ir gal ryt ar poryt be žieminių padangų neišvažiuosiu iš kiemo, bet ką daryt jei mano padangos „šipuotos“ , o su jomis galima važineti tik nuo lapkricio 1d.? :/ Negi savaitei pastatyti mašiną garaže?
variantai; 1-lauk ir nevazinek iki lapkricio 1d. 2-pasikeisk padangas i ne sipuotas. 3-vaziuok drasiai ir ne imk i galva, o jei ir sustabdys daugiau sypsokis pareigunam, manau nenubaus, ,jau grei ta 1d.
2010-10-22 15:10
Kas kam galvoj.Siaip dygliuotos padangos -superiskiausia kai leduko danga ar grynas ledas, pagaliau plikledis, na o idealiausias varijantas dygliuotos padangos -rimtam dzipui.Nors ir siaip su m/s-ais 1m gylio sniege galiu istraukti numainavusi nuo kelio i pusnis busiuka , bet vis svajoju apauti dygliuotomis.Einu link temos, dygliuotos padangos, na apaviau jau pries savaite darbini masiniuka HDI Pezuka apynaujais dygliuotais GoodYear`ais.Ir man visiskai dzin kabinsis ar ne, KLAUSIMAS rimtesnis, kas bus, jei koks kamikadze ivaziuos i tavo masinos gala , o tu busi neprisilipdes dygliu zenkliuko gale?Man atrodo butinai reikia to lipduko, o sukt uodega pastabdys pabars , sypsotis ar ne.Jau kiek kartu ne viena auto man yra ziopliai galan sugurine.Ka manot?

Your message

Questions and comments
If you have any questions or suggestions, please write to us here. Leave your contact information and comment in the form below. We will try to respond as soon as possible. Our working hours are I-V 9.00 AM - 5.00 PM.
This data is needed so that we can contact you
This data is needed so that we can contact you