Patarkite ką daryti dėl padangų

Создал Пользователь 2010-10-22
2010-10-22 13:28
Sveiki ;) Gal galit man paaiškinti tokį dalyką. Jau, kad ir šiandien sninga, ir gal ryt ar poryt be žieminių padangų neišvažiuosiu iš kiemo, bet ką daryt jei mano padangos „šipuotos“ , o su jomis galima važineti tik nuo lapkricio 1d.? :/ Negi savaitei pastatyti mašiną garaže?
2010-10-22 14:37
2010-10-22 13:28 писал: Sveiki ;) Gal galit man paaiškinti tokį dalyką. Jau, kad ir šiandien sninga, ir gal ryt ar poryt be žieminių padangų neišvažiuosiu iš kiemo, bet ką daryt jei mano padangos „šipuotos“ , o su jomis galima važineti tik nuo lapkricio 1d.? :/ Negi savaitei pastatyti mašiną garaže?
variantai; 1-lauk ir nevazinek iki lapkricio 1d. 2-pasikeisk padangas i ne sipuotas. 3-vaziuok drasiai ir ne imk i galva, o jei ir sustabdys daugiau sypsokis pareigunam, manau nenubaus, ,jau grei ta 1d.
2010-10-22 15:10
Kas kam galvoj.Siaip dygliuotos padangos -superiskiausia kai leduko danga ar grynas ledas, pagaliau plikledis, na o idealiausias varijantas dygliuotos padangos -rimtam dzipui.Nors ir siaip su m/s-ais 1m gylio sniege galiu istraukti numainavusi nuo kelio i pusnis busiuka , bet vis svajoju apauti dygliuotomis.Einu link temos, dygliuotos padangos, na apaviau jau pries savaite darbini masiniuka HDI Pezuka apynaujais dygliuotais GoodYear`ais.Ir man visiskai dzin kabinsis ar ne, KLAUSIMAS rimtesnis, kas bus, jei koks kamikadze ivaziuos i tavo masinos gala , o tu busi neprisilipdes dygliu zenkliuko gale?Man atrodo butinai reikia to lipduko, o sukt uodega pastabdys pabars , sypsotis ar ne.Jau kiek kartu ne viena auto man yra ziopliai galan sugurine.Ka manot?

Ваше послание

Вопросы и комментарии
Если у вас есть какие-либо вопросы или предложения, пожалуйста, напишите нам здесь. Оставьте свой контактную информацию и комментарий в форме ниже. Мы постараемся ответить как можно скорее. Наш график работы I-V с 9.00 до 17.00.
Эти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Эти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами