Volkswagen Touran II 1.2 TSI BlueMot. CityLine Atsiliepimai

Volkswagen Touran 2012-2015
Darbinis tūris:
1.2 l
Galia:
77 kW
Degalų tipas:
Benzinas
0-100 km/val:
11.9 sek
Vid. degalų sąnaudos:
5.9 l
Rekomenduoja
Atsiliepimų: 3 0
Vidutinis vertinimas: 4.0
Parašykite atsiliepimą

Atsiliepimai (3)

Volkswagen Touran II 2.0 TDI DPF Highline DSG, 2014m

2015-04-13
Labai ekonomiškas, talpus, puikus automobilis šeimai, didelė bagažinė, daug vietos keleiviams.
Nepatikimos greičių dėžės(gal būt tik man nepasisekė), nėra atsarginio rato. Reiklus kuro kokybei, užsikemša suodžių filtras, brangus valymas/keitimas.

Puikus automobilis kelionėms ir miesto naudojimui. Stabilūs kelyje įvairiomis oro sąlygomis, labai ekonomiškas. Su pilnų bakų, 60L talpos galima pravažiuoti 1230km! Tuo pačių labai greitas ir manevringa. Niekada nepilkite nekokybiškų degalų, variklis labai išrankus kuro kokybei. Labai talpus salonas, bagažinė, daug vietos keleiviams. Buvo problemų su automatinė pavarų dėžė, atstovybėje paaiškino, kad jinai yra neremontuojama ir tai yra ne garantinis atsitikimas. Reikia pirkti naują, tačiau aš nepatikėjau ir radau žmogų kuris viska sutvarkė už nedidele kainą. Taip pat buvo bėdų su suodžių filtrų, atstovybėje rekomendavo pakeisti filtrą nauju, ankščiau tai buvo būtina, tačiau aš pabandžiau sutaupyti savo pinigus. Su valymo tirpalų išvalė kietąsias daleles filtre ir ištirpdė susikaupusius suodžius, kainavo žymiai pigiau negu naujas filtras.

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina

Volkswagen Touran II 1.2 TSI Trendline, 2011m

2015-02-14
Gerai jaučiasi bekelėje, mažos kuro sąnaudos, pigios dalys, jeigu neoriginalios. Didelis salonas, salonas lengvai transformuojasi. Žiemą šiltas, greit sušyla. Prabangi bazinė komplektacija.
Nėra atsarginio rato, minkštas plastikas salone labai lengvai susibraižo. Ant priekinio stiklo greitai atsiranda įbrėžimai.

Labai geras automobilis, patogus, didelis, patogi salono transformacija. Kai pirkau šiek tiek išgąsdino 1.2L variklio darbinis tūris, galvojau kad būs per mažai galios, bet kaip nebūtu keista jos pilnai užtenka. Dinamika labai patinka. Šiuo mėtų pravažiuota 47000Km. Kuro sąnaudos 6.5l/100km. Neseniai pakeičiau priekinės atramas ir viskas. Eksploatacinės medžiagos tikrai nebrangios, patarčiau naudotis tik neoriginalų, kokybė ta pati, o kaina žymiai mažesne. Mašina labai šilta, žiema salonas labai greit sušyla. Net ir perkant bazinė komplektacija labai daug patogių opcijų.

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina

Volkswagen Touran II 1.2 TSI Trendline, 2010m

2015-01-27
Labai patogus auto ilgose užmiesčio kelionėse visiškai nepavargsti už vairo .Jei šeimoje nėra aukštaūgių telpa nesunkiai visi septyni žmonės .
Privažiavus pėsčiųjų perėją šiek tiek užstoja kairėj ir dešinėje pusėje langų rėmai , nors ir yra langeliai ,bet per juos nelabai matosi.

Prieš pusmetį pirkau Touraną 2010 09 mėn. iš Auto jutos salono ,pagrindinis kriterijus buvo pasitikėjimas pardavėju.Mokėjau ženkliai daugiau nei turguje ,bet kol kas esu labai patenkintas šiuo pirkiniu ir apie sumokėtą kainą baigiu pamiršti .Pilnas apibudinimas toks ;1,6 litro 77kW DPF Blue motion 105 AJ.Puikiai veikia visos idiegtos sistemos ;parkavimo sistema ,nereikia visai liesti vairo tik pasirenki statymo būdą ir įjungi pavarą pirmyn ar atgal kokios prašo.Gerai stovi posūkiuose tiek vasarą tiek žiemą,žiemą užtikrintai veikia anti praslydimo sistema ,Webasto geras įrenginys ,atrodo jis pradeda veikti kai lauko temperatūra nukrinta iki +4 C.Įsaloną pradeda pūsti šiltą orą pavažiavus vos kelis šimtus metrų.Prietaisų skydelyje užsidega lemputė jei nuleidžia orą kažkuri padanga arba daugiau nudyla protektorius .Geras dalykas posūkio pašvietimas kur blogai apšviestos aikštelės ar kiemai ,sukant vairą kairėn įsijungia kairės pusės pašvietimas ,ištiesinus ratus užgęsta ,sukant į dešinę viskas kartojasi .Tik va į kuro sąnaudas tai netelpu , kaip teigia gamintojas tokios komplektacijos auto mieste sunaudoja 5,2 l .užmiestyje 4,1 l , vidutinės 4,6 .Vairuoju neagresyviai ,bet kuro sunaudoju 1-1,5l.vasarą ,o žiemą 2- 2,5 l. daugiau nei skelbiama.Tiesa dar yra start stop sistema , bet ja nepiktnaudžiauju stovėdamas kamščiuose ar trumpai prie šviesoforo išjungiu .

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina
Automobilio metai 2012 - 2015 (2012, 2013, 2014, 2015)
Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti