Volkswagen Touran automobilių katalogas

Techninė transporto priemonių charakteristika ir informacija apie automobilių eksploataciją. Visi Volkswagen Touran automobilių modeliai ir jų modifikacijos, svarbiausi rodikliai ir techniniai duomenys: variklis, transmisija, kėbulas, bagažo skyrius, padangos, kuro sąnaudos ir kt. Viskas, ką reikia žinoti – struktūruota informacija apie Volkswagen Touran automobilių modifikacijas, techniniai automobilių parametrai: maksimalus greitis, įsibėgėjimas, sukimo momentas, kuro bako talpa, interjero ir eksterjero sprendimai. Praktiniai vairuotojų patarimai ir rekomendacijos, glausta informacija apie Volkswagen Touran automobilių eksploataciją, transporto priemonių priežiūrą, remontą ir auto dalis.

Volkswagen Touran 2012-2015 Touran II (2010 - ) Atsiliepimų: 3 Vienatūris Volkswagen Touran 2006-2010 Touran I (2003 - 2010) Atsiliepimų: 14 Vienatūris
Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti