Ford Mondeo I 1.8 TD CLX Atsiliepimai

Ford Mondeo 1996-1996
Darbinis tūris:
1.8 l
Galia:
66 kW
Degalų tipas:
Dyzelinas
0-100 km/val:
13.2 sek
Vid. degalų sąnaudos:
6.1 l
Rekomenduoja
Atsiliepimų: 13 0
Vidutinis vertinimas: 4.0
Parašykite atsiliepimą

Atsiliepimai (13)

Ford Mondeo I 1.8 Ghia, 1996m

2020-01-14
Minkstas stabilus,geras variklis.
Parudi galines arkos

Konfortiskas auto,seimyninis

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina

Ford Mondeo I 1.6 CL, 1995m

2016-06-07
Geriausias kainos ir kokybes santykis. benzininiai varikliai pakankamai galingi bei nesiskundžia problemomis tai pat žiema be problemų kuriasi prie -30, vazioukle minkšta ir kantri. Tikrai ne brangus automobilio remontas, salonas minkštas, patogus, turtingas kompletacijos asortimentas nuo kruizo kontroles, šildomu sediniu iki šildomo priekinio stiklo.
prastos kokybes bamperiai per eksploatacini laikotarpi teko pakeisti net 3 kadangi subyra dėl mažiausiu atsitrenkimu, nepatvarios galines stabilizatoriu traukes, ivires. galines arkos neatsparios korozijai tad tekdavo tvarkytis kasmet, gan dideles benzininiu varikliu kuro sąnaudos todėl tektu susimastyti apie dujas. prastas laivu sukiu regulatoriu ko pasekoje gesta variklis tad tenka laikas nuo laiko isiimti ir isvalyti, o jai to neatlieki reguliariai tai net ir keisti.

1.8 benzinas/dujos. Automobili turiu gal jau 7 metai ir explotouju gana dažnai per visa laiką keičiau tik priekini stiklą stabilizatorių įvores traukęs ir sarnyra galinius amortizatorius, stabdžiu zarneles. neskaitant eksploatacijai priskiriamu keitimu(Diržai, tepalai kaladėles t.t.) variklis nei karto nesiskundę bedomįs įskyrus trūkumuose ivardita fordu liga. Rekomendouciau visiems vairoutojams kadangi atomobilis turiu ir galia, komforta bei patvaruma.

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina

Ford Mondeo I 1.8 TD Ghia, 1996m

2016-04-03
Maloni apdaila, gausi papildoma įranga. Komfortiška tolimesnėse kelionėse. Patikima ir stabili, maniškė tarnavo super nei gedo, nei rūdijo. Geros šviesos. Mažos kuro sanaudos.
1.8 TD motoras kiek vangokas mieste...

1996m. hečbekas 1.8TD. Kažkada atvažinėjau 4 metus, pagrinde kiek tolimesniais atsumais, Šiauliai - Vilnius, Lenkija, Estija, Latvija... Trasoje važiuoja stabiliai, maloniai, minkštai. Salone tikrai daug vietos, plačios patogios sėdynės, porankiai, maloni kokybiška medžiaga. Gausi papildoma įranga: šildomas stiklas, kondicionierius, el. langai, veidrodžiai ir kt. viskas veikė nepriekaištingai. Geros šviesos važiuojant naktį tiek trumpos, tiek ilgos, tiek priešrūkinės (dabartinės mano Toyota Avensis 2006m. prastesnės... bent artimos tai tikrai). Žiema maniškė Mondeo prastai šildė, vasara kondicionerius gaivindavo super. Mieste kiek vangoka, nuo sankrižu pajudant Vilniuje erzindavo... Didelė mislė dėl rūdžiu, maniškė tiek dugnas, tiek sparnai, durelės, duslintuvas per 4 metus atlaikė super ir atrodė ištiesų nepriekaištingai, gal ne katik iš salono, bet jokių rūdelių nesimatė (dėdės naujesnė Mondeo per ta laiką supuvo kaip reikiant...)

Mane žavėdavo kuro sanaudos, trasoje neviršijant leistino greičio tilpdavau į 5l/100km, tiesa mieste sunaudodoavo apie 8l/100km, =iema gal ir dar daugiau...

Syki susimoviau - pasikeičiau pigiausius stabdžius, po kelių rimtesnių pastabdymu pradėjo stabdyti pulsuojančiai - perkaito diskai... bet čia turbūt ir bet kuriam kitam auto būtų taspats - skupus moka du kart...

Susimoviau ir dar kart - pradėjo ant laisvų apsukų gesti motoras... Pasirodo kas pora metų reikia keisti kuro filtra :D pakeitus dūzgė kaip bitutė...

Daugiau jokių problemu... prisimenu su nostalgija, kažkaip pastaruoju metu eksplotuojami auto kelia daugiau problemu...

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina

Ford Mondeo I 1.6 CL, 1994m

2013-09-26
Dalys nebrangios, patvarus variklis, nerūdyja, talpi. Salonas patogus ir malonus. Iš elektros niekas negenda.
Buferiai, elektros instaliacijai, barška.

Mondeo 100kW 2.0L + dujos, 1994m hečbekas. Prikau už 3000LT, važinėju 6 metus, prieš tai Prancūzijoj gyveno. Remontų buvo - važiuoklė-stabžiai savaime aišku, vairo kolonėlė leido skystį teko keist, dėvėta irgi po kurio laiko pradėjo leist. Bet nieko labai rimto. Žodžiu atsiliepimai tik geri, nėra prabangus modelis bet kaip darbine mašina labai šauni, tikrai nekeikiu. Su sanaudom galima gyvent, mieste gal 15ltr dujų (neramiai važiuojant), greitkelyj ant 110kmh buvau į 9ltr tilpes. Dalys nebrangios ir jų yra, bet jau dėvėtų. Visada nuvažiuoji kur planavai. Bent jau variklis remonto tikrai nesiprašo. Rūdys nė velnio nekimba. Talpi labai, šaldytuvai ir skalbiankės telpa sėdynes atvertus. Salonas patogus ir malonus. Iš elektros niekas negenda. Buferiai abu stikliniai - vos prisilieti skyla gabalais. Reta mondeo su sveikais buferiais. Elektros instaliacijai variklio skyriuje nuo senatvės izoliacija nutrupa, pliki laidai kelia riziką užsitrumpint. Barška visa neblogai.

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina

Ford Mondeo I 1.8 TD CLX, 1996m

2013-05-18
Erdvus; Taupus variklis; Pigi eksploatacija; Maža kaina; Didelis patvarumas.
Rūdijančios galinės ratų arkos-korozija; Vangus 1.8TD 66kw variklis.

Vairuoju Ford Mondeo 1996(dar prieš kosmetinį atnaujinimą. Automobilis labai patvarus, mažai genda ir techninę apžiūrą praeina iš pirmo karto. Na kartais iš antro, dėl tokių smulkmenų kaip silpnai veikiantis rankinis stabdys ar blogai nukreiptos šviesos. Mondeo labai erdvus. Nors maniškis tik hečbekas, tačiau bagažinė didelė ir jos užtenka net vežant sodo reikmenis,pvz., net žoliapjovę. Keleiviams vietos taip pat užtektinai.
Elektronika patikima, niekas negedo išskyrus gabaritines šviesas bei kartą nebešvietė spidometro apšvietimas.
Važiuoklė puiki, gal kiek kietoka, lyginant su kitais šios klasės atstovais. Bet niekas nebarška ir nebilda.
Apibendrinant, pirmos kartos Ford Mondeo yra puikus šeimyninis automobilis, nereikalaujantis daug priežiūros. Tik gaila, kad dabar nenudrožtų modelių yra labai mažai.

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina

Ford Mondeo I 1.6 CL, 1995m

2013-04-06
pigus techninis aptarnavimas manevringa judri funcionali minksta
silpna anti korozine danga masina prikli musu oram ir barstomai druskai

Sveiki turiu Ford mondeo mk1 1996 metu 1.6 65kw labai patvari masina erdvus salonas malonios sedynes masinoje vazuojant tylu puiki garso izoliacija techninis aptarnavimas nebrangus gera dinamika nors gamintojas raso maks greitis 180km maniske gerokai greitesne 200 km ir isibegeja ne per 13sec o per 9.5 sukant tahometra iki 6 tukstanciu kuro sanaudos mieste 7.5 uzmesti 5 -90km vazuojant 130 7 litrai

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina

Ford Mondeo I 2.0 Ghia, 1993m

2013-04-01
Patogus ir akiai malonus salonas, stabiliai "stovi" ant kelio, gerai valdomas, patikimas variklis
Prastos kokybės plastikas, laidų izoliacija variklio skyriuje

Vairuoju 93m. 2.0 Ghia, benzas/dujos (4 kartos) jau 7-tus metus. Variklis tikrai kantrus, patikimas ir galios pakankamai. Tikrai maloniai važiuojantis automobilis: minkštas, stabilus, nevarginantis vairuojant, patogaus salono dėka. Komplektacija- "pilnas faršas", bet kažko nesant ir norint pasipildyti, tereikia įsigyt norimą "navaroto" įrenginį ir įsimontuot- gamintojas sudėjo visas įmanomas jungtis, tad telieka pasijungt ir džiaugtis. Pakaba lepoka, bet negailint kartą susidėt kokybiškas detales- tarnaus daugiau, nei metus net intensyviai trankoma lietuviškais keliais. Galinė pakaba priežiūros beveik išvis nereikalauja. Priekinei, aišku, tenka daugiau darbo, tad ilgiau eksploatuojant teks kažką pasikeist. Silpnoji vieta- stabilizatorių traukės. Ypač galinės.
Elektrinė dalis dalis (nors su nutrupančia laidų izoliacija, veikiama karščio variklio skyriuje), bet veikia beveik nepriekaištingai. Visai kitai instaliacijai priekaištų nelabai galima reikšt: salono prietaisai veikia kuo puikiausiai.
Bene didžiausias priekaištas- prastos kokybės plastikas tiek salono, tiek išorės apdailoj- labai trapus, tad dažna detalė beremontuojant gali nulūžti- iš to ir krebždesių truputis važiuojant.
Kaip senam automobiliui, didžiausias priešas- korozija. Labai dažnai surūdyja galinės arkos. Gamintojas norėjo geresnės garso izoliacijos, virš galinių posparnių įdėdamas veltinio, kuris, deja, slopindamas garsą, kaupia purvą ir drėgmę, bei kontaktuodamas su kebulu skatina korozija. Tad jei arkos visgi dar sveikos ir norisi jas tokias išsaugot- vertėtų pasitikrint, ar tas veltinis virš posparnių yra. Jei yra- rekomendacija lupt jį lauk ir vidinėms arkų pusėms nepagailėt šiek tiek antikorozinių medžiagų.
Iš esmės, smagi, patogi, patvari ir daili mašina.

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina

Ford Mondeo I 1.8 TD GLX, 1996m

2013-03-08
Ekonomiškas, patvarus, talpus, pigios dalys, minkštai važiuoja, varikliai patvarūs, didelis pravažumas
ABS sistema ir rankinis stabdis niekad neveikia. Šiaip tai didelis minusas rūdys.

Turėjau 3 Mondeo MK1 visi 1.8 dyzeliai. Patvarumas super. Tik viena problema galbūt generatoriaus dirželiai, nuolat man cipdavo, kad ir kiek be veržtum vistiek tas pats, kol galop nutrūksta. Nei vienoje turėtoje neveikė ABS ir rankinis stabdis, sunku sutvarkyti šiuos dalykus. Pravažumas jei aukštesnė mašina yra stulbinamas net draugai stebėdavosi. Kuro sąnaudos vaikiškos, trauka normali žinoma ne drago lenktynėms. Šiaip puiki mašina :)

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina

Ford Mondeo I 1.8 GLX, 1995m

2013-01-02
Pigios detalės, mažos kuro sąnaudos(jei sutvarkytas automobilis),pigi ekspoatacija,puikus-nesenstantis interjeras ir patvarus variklis.
Rūdys ėda arkas(manau visų auto,tokių metų, bėda, nesvarbu mersas ar audi)reik prižiūrėt.

Ford Mondeo 1995m. 1.8 sedanas Puikus auto, kaip su tokiu varikliu, ir trauka yra ir sąnaudos gan nedidelės--mieste vasara/žiema 9/11l/100km. ir tik nemontuoti dujų ir variklis bus amžinas.
Variklis kaip tokių metų 1.8l 85kw.ekonomiškiausiais negu 1.6,2.0 ar 2.5l.

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina

Ford Mondeo I 1.8 CLX, 1993m

2012-12-06
Trauka gera, dirba gražiai
Oro srauto matuoklė.

Vairuoju 93' metų MKI jau 3 mėn., iš pradžių buvau prieš ją, bet reikėjo auto. Dabar galiu pasakyt geras auto. Su dujom nelabai nori darbuotis. Minkštas auto. Prieš tai turėjau 89' bulką, tai važiuodavau kaip su kukurūzniku :DD, o su ją plaukiu kaip su laivu. Tik va, oro srauto matuoklės remontas brangus..

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina

Ford Mondeo I 1.6 CL, 1994m

2012-11-23
Patvarus, erdvus.
korozija

Turejom Ford Mondeo 94... puikus automobilis atlaike net 6 metus bet gaila pasidave musu darbinis arkliukas :'( seip vaziuokle minksta , benzino ir daug neryjo.... viskas puikiai veikia elektronika, peciukas puikiai kepino.. salonas patogus ir talpus. jei atsiras pirksim dar kokia mondeo 94 atlaikyta kokia :)

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina

Ford Mondeo I 2.0 CLX 4x4, 1995m

2012-09-18
komfortas, 4x4 pravazumas, variklio patikimumas
elektros instaliacija (laidai), pakaba

variklio skyriuje laidu izoliacijos sutrukineja ir nubyra - pasekoje laidai lieka "nuogi". Salone po kilimu oksiduojasi centrinio uzrakto laidu sujungimai - pasekoje bedos su centriniu. Pakaba: priekiniai sailenblokai; priekines ir galines stabilizatoriaus ivores su traukemis, nepasizymi ilgaamziniskumu. Rudyja galines arkos ir slenksciai, bet buvo ir cinkuotu kebulu, labai patiko. Variklis sukomplektuotas gerai, atsizvelgiant i patikimuma, ilgaamziniskuma, kuro sanaudas bei trauka. Salonas patrauklus akim, viskas savo vietose, patogios sedynes - nevargina. salono plasmases krebdza, bet ne per daug, taip pat pagamintos is prastos plasmases. O seip masiniukas labai patinka, ne pirmi metai vairuojamas ir ne viena jau turejes. 4x4 trasmisija ziema parodo visus pliusus.

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina

Ford Mondeo I 1.8 GLX, 1993m

2012-09-13
Geras variklis, talpi bagazine, minksta vaziuokle, sildomas priekinis stiklas
nepatvari vaziuokle, dideles kuro sanaudos

Pirkau auto 93m. pries 6 metus ir vazineju iki siol. Rida buvo 125000km. dabar 240000km. Variklis dirba be priekaistu ir iki siol nereikejo nieko daryti. Vaziuokle tenka tvarkyt kas puse metu ir iseina mazdaug po 300-400lt pusmeciui. Taciau masinyte rieda tikrai minkstai. Atsiranda smulkiu rudeliu, bet kai automobiliui tiek metu nera ko ir noreti. Tikriausiai pats didziausias trukumas tai yra kuro sanaudos: mieste apie 11, uzmiestyje vaziuojant 90km/val. apie 6 l. Kas liecia komforta tai as patenkintas: sildomas priekinis stiklas, veidrodeliai ir priekines sedynes. Kai tiek tos elektros tai ir gesti nera labai kam :) Dar pliusas tai talpi bagazine

Rekomenduoju
Kaina/kokybė
Interjero medž.
Elektr. patikimumas
Patvarumas
Kuro sąnaudos
Eksploatavimo kaina
Automobilio metai 1996 - 1996 (1996)
Klausimai ir komentarai
Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti