VW PASAT66KW VAZIUJANT DINKSTA TRAUKA

Sukūrė x 2014-10-27
(2)
2014-10-27 20:14
GAL KAS ESAT SUSIDURE, VAZIUOJANT DINKSTA TRAUKA, UZGESINI, UZKURI PER NAUJA IR VEL KURY LAIKA GERAI , PO TO VE TASPAT, KEICIAU TA METALINY ORO VAKUMUKA, KEICIAU TA PUSLE METALINE KUR TRAUKE AINA I TURBINA, BET NIEKS NEPASIKEITE, NET DEOGNOSTIKA DARE IR NERANDA BEDOS, KA DAR REIKIAI PAKEIST?
2014-11-02 22:43
2014-10-27 20:14 x rašė:GAL KAS ESAT SUSIDURE, VAZIUOJANT DINKSTA TRAUKA, UZGESINI, UZKURI PER NAUJA IR VEL KURY LAIKA GERAI , PO TO VE TASPAT, KEICIAU TA METALINY ORO VAKUMUKA, KEICIAU TA PUSLE METALINE KUR TRAUKE AINA I TURBINA, BET NIEKS NEPASIKEITE, NET DEOGNOSTIKA DARE IR NERANDA BEDOS, KA DAR REIKIAI PAKEIST?:helpsmilie:
kokia klaida rodo kompas darant diagnostika
2014-11-02 23:19
sorry, greiciausiai bus kaltas el. turbinos valdymas
audi quattro...
2014-11-23 22:28
Sumažėjo variklio galia ? Sugedo EGR ? Įsidek EGR emuliatorių.

Jei sugenda EGR vožtuvas, įpurškimo sistema pradeda dirbti avariniame rėžime, dėl to sumažėja variklio galia. EGR gedimo kodas: P0400 Exhaust Gas recirculation valve

Sumontavus EGR emuliatorių, gedimai susiję su EGR pradingsta, pagerėja trauka. EGR emuliatoriaus montavimas paprastas ir greitas.

Pagaminti Lietuvoje kokybiški Egr emuliatoriai, su 3 m.garantija.
Opel, Saab, Mercedes automobiliams 160 Lt.
Kaina su montavimu Kaune 250 Lt.

Kaina priklausys nuo užsakomo kiekio.
Perkant didesni kieki taikoma nuolaida. %
Prisegu EGR nuotraukas.

GARANTIJA – 3metai, nuo įmontavimo datos, mes vieninteliai Lietuvoje taikome tokio laikotarpio garantiją, nes mūsų produkcija yra gaminama dalyvaujant ir prižiūrint procesą mums patiems ( jokių pigių emuliatorių iš Kinijos ) !

Emuliatorius turi originalią EGR vožtuvo jungtį, tai reiškia, jog Jums nebereikės sunkiai prieinamose vietose karpyti EGR vožtuvo laidų ir prijunginėti emuliatoriaus. Dabar viskas paprasta – tiesiog atjunkite EGR vožtuvo jungtį ir sujunkite ją su emuliatoriaus jungtimi.

tel:. +37067325029 Arnas
+37067150870 Andrejus
Produkcija siunčiama į bet kurią šalį .
Esame Kaune
Apmokėjimas: grynais, pavedimu, Pay pal, Western union ir t.t

Opel egr

Prieš nustatant gedimą Opel automobiliams būtina atlitki diagnostiką, nes automobilio perėjimą į serviso rėžimą gali įtakoti toli gražu ne vien egr sistemos problemos. Dažnas atvėjis, kai Oro srauto matuoklis būna sugedęs kartu su Egr vožtuvu, tokiu atvėju reikalingas abiejų agregatų remontas.

Sugedusį Egr vožtuvą galima remontuoti dviem būdais, galima jį pakeisti Egr emuliatoriumi arba įdėti mūsų restauruotą vožtuvą. Pagrindinis skirtumas, tarp šių dviejų problemos sprendimo būdų yra tas, kad įdėjus Egr emuliatorių, Jūsų automobilis visada gaus tik švarų orą, ko pasekoje nebereikės valyti įsiurbimo kolektoriaus(dėl sumažėjusios automobilio galios). Pakeitus Egr vožtuvą mūsų restauruotu, nepakis gamyklinė automobilio konstrukcija.

Emuliatorius jungiamas tiek prie EGR valdymo, tiek ir prie oro srauto matuoklės, todėl užtikrinama, kad variklis dirbs be priekaištų, simuliuojant pastoviai uždarytą EGR vožtuvą.

Prieš montuojant emuliatorių, būtina patikrinti ar EGR vožtuvas yra užsidaręs. Jeigu vožtuvas nėra uždarytas, išmetimo sistemoje padidėja dūmingumas, blogėja trauka, atsiranda gedimų kodai susiję su EGR, arba oro srauto matuokle.

Emuliatorius turi būti tvirtinamas tokioje vietoje, kuri yra apsaugota nuo vandens patekimo ir kurioje būtų minimali vibracija (ne prie variklio). Iš emuliatoriaus išeinantys laidai turi būti nukreipti į apačią.

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai
Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti