Vw Jetta, pradingsta trauka,meta juodą dūmą

Sukūrė Vartotojas 2017-11-15
2017-11-15 22:42
Sveiki, jau gera mėnesį galvos skausmas nepraeina, nes mašina labai susirgo. Viskas prasidėjo nuo to, kad vieną dieną važiavau sau 90km greičiu ir skydelyje užsidegė "Check engine" . Ta pačią diena nuvažiavau pasidaryti diagnostiką ir gavosi taip, kad užsikimšo EGR. Pradedant nuiminėti EGR valymui, pasirodo, kad yra suplyšusi membrana ir teko keisti EGR visiškai nauju. Taip ir padariau, ta pačia diena, po poros valandų, mašina pradėjo prarasti trauką, trūkčioti permetant bėgį ir ir paspaudus stipriau pedalą, metė juodą dūmą, po kurio laiko vėl užsidegė "check engine" . Servise pasiūlė pakeisti oro srauto matuoklę, taip ir padariau, bet niekas nepasikeitė, toliau Map sensor, bėda vis vien liko. Toliau pradėjo mesti nedaputimo klaidą, ir galiausiai atėjo tas baisus laikas, kai teko ardyti turbiną ir ja restauruoti. Tuo pačiu dar ir teko atsisveikinti su katalizatoriumi. Sumokėjau krūvą pinigų, bet svarbu buvo mašiną vėl sveiką pajausti. Pirmas dvi dienas mašina buvo ledas, lyg ir pasveiksi, tik sakė, kad dar padūmys juodai, kol išvažinėsiu suodžius. Tas pirmas dvi dienas važinėjau tik Vilniuje ir bėdų nemačiau, atėjo laikas važiuoti autostrada ir pravažiavus kokiu 25 km mašina prarado trauką ir senos bėdos stebuklingai vėl sugrįžo ir vėl tas nedaputimas, nors ir turbina veikia nepriekaištingai...
Tai va, vairuoju VW Jetta 1.9 TDI 77kw 2006m ir labai norėčiau sužinoti, ko man imtis toliau, nes man jau gyli neviltis, servisuose nežino ko imtis, aš taip pat. Gal kam teko su panašia problema susidurti? Kaip pavyko ją išspręsti?
2017-11-16 07:03
Sveikas, manau arba blogai, neteisingai užmvoė intercoolerio šlangus ar kažkur žarnokas kiauras (kad ir maža skylutė)arba nekokybiško darbo rezultatas-senom dalim perrinko turbą, nesutarrkė kintamos geometrijos(nežianu kuri tame variklyje sistema turbos)nes su V sžjau seniai nebevažinėju-atsibodo kratytis ir nuolat remiontuoti).Dar gali būti, kad tavo modelyje kažkaip susiję su GAZO AKSELERAVIMU ir jo elektronika, prie gazo pedalo gali būti tokia sistema, vadinamas AKTYVUSIS REOSTATAS keičiantis stiprumą, ten gali būti blogi kontaktai ir ta problema paprastai tęsiasi metų metus kol žmonės nepasikeičia visiškai nauju iš dylerinės pardės.NUOLAT DINGINĖJA TRAUKA, IR DEGA ČEKAS.Man toks bajeris buvo labai seniai su 1991m BMW , o draugui prieš porą dienų su Peugeot 2012m.Gal kažkur netiksliai išsireiškiau, tai sorry, be esmė bendrais bruožais, manau nusakyta teisinga kryptim.BLOGAI KAD NEPAIMAME GARANTINIŲ DOKUMENTŲ AR BENT KBVITŲ, SČSKAITŲ, galėtum dabar tuos atgrubnagius pašokdinti taiap, kad ilgai stovėtų atsisėst negalėtųtoks įspūdis, kad kai kuriais serisų"SPECAIS"išviso negalima pasitikėti.
2017-11-16 12:11
Esmė ta, kad turiu ir garantiją ir čekį, vietos kur man turbą tvarkė. Buvau pas juos grįžęs, man pratestino turbiną, pasirodo ji veikia puikiai, ir bėda pagal juos ne tame. Servisas oficialus ir viską keitė naujomis dalimis. O dėl tų šlangų, nerandu kažkokio įtrukimo, bet reikes vadinasi viską vėl įdėmiai žiūrėtis. Buvau daug prisiskaitęs apie n75 vožtuvą, visi požymiai atitiko, tik kas blogiausia, kad pas mane to vožtuvo nėra :D gal dar kas kokių minčių tūrės :)
2017-11-16 14:51
Belieka kuro siurblys ar kuri nors siurblio atskira dalis atsakinga už elektrą, temperatūrą arba kuro padavimą...Na dar kompas oksiduojasi, purkštukai nepaduoda reikiamo kuro kiekio arba paprasčiausiai užsikimšusi kažkuri išmetimo dalis, reiktų žiūrėti nuo pat išmet.koliko iki duslės galo, visus bakelius, katalizatorių ar PDF filtrą nes išmetimas kai pasikemša žiauriai kerta per trauką, gali būti daugybė varijantū.Aš pasirinkčiau paprastesnį kelią-pasikeisčiau automobilį, jei tokie fokusai vyksta, juk iš jo daugiau problemų nei pasitenkinimo ir naudos, kam vargti?Negi dabar keisi naujais purkštukus, kuro siurblį, jei neaišku ar išviso variklis gyvas...gal ten stūmokiai vos gyvi ar galvutė buvo anksčiau trūkusi, blogai nudildė galvutę...nesuprantyu kam kankintis.pakeitei ir baigės rūpesčiai.
2017-11-18 15:24
O kas dar gali lemti nedaputimo errora? Egr, maf ir turbina veikia idealiai, kas dar yra susyje su sia beda?

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai
Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti