Tuvlita (techninė apžiūra) ir automobilis po jos

Sukūrė bimbleidas 2015-03-23
2015-03-23 11:41
Turim automobilį, baiginėjosi TA ir pradėjo bildėti priekinė pakaba. Iš dalies apsidžiaugiau, kad TA pakratys ir nustatys kame bėda.
Atėjus dienai X, važiuojam į Tuvlita. Ten praeinama visa procedūra, tame tarpe prakratoma visa važiuoklė. Išlindęs iš duobės TA darbuotojas taria "geras automobilis, nenuvaikytas", bet TA nepraeinama, kadangi priekinį žibintą reiktų pareguliuoti. Pats TA atstovas to nedaro.
Su bildančia važiuokle važiuojam namo vėliau pas meistrus, reguliuojam tą neįtikusį žibintą. Kitą dieną važiuojam vėl į TA, kur atstovas nusistebi, jog žibintas vistiek blogai šviečia, pats jį pareguliuoja. Gaunam liduką, žalią lapą ir važiuojam namo su toliau bildančia važiuokle.
Dabar mastau, TA ėjom 2X, abu kartus mokėjom pinigėlius. Nepraėjom pirmą kartą dėl smukmenos. Ką galėjo (aišku neprivalėjo) Tuvlita darbuotojas padaryti pirmą kartą, tą padarė antrą.
Peršasi logiška išvada, kad paruošta dirva pasipelnymui, kadangi panašių istorijų jau teko girdėti iš kitų žmonių.
Dabar neduoda ramybės ta bildanti važiuoklė, nors lipdukas gautas ne daugiau, kaip prieš mėnesį. Galbūt važiuoti į autorizuotą auto servisą būtent šios markės, gauti serviso išvadą ir pateplioti Tuvlita kakais ?
use google before asking stupid questions

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai

Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. DaugiauSutinku