Turbinu remontas,DPF/FAP sodziu filtru,EGR,kolektoriu valimas.

Sukūrė mvaturbo 2012-09-14
2012-09-14 00:01
Turbinu remontas, DPF/FAP filtru, EGR, kolektoriu, valymas.

UAB „Saldi Turbo“ yra plačiai žinomų gamintojų GARRETT, HOLSET Turbocargers, BorgWarner Turbo Systems, (Schwitzer, KKK) Mitsubishi, IHI, MOBIS, turbokompresorių ir techninės chemijos tiekėja Baltijos šalyse ir Nepriklausomų Valstybių Sąjungoje.Mes siūlome naujas originalias, taip pat restauruotas turbinas ir jų komplektuojančiąsias, tarp jų (kartridžus, korpusus, velenus, sparnuotes, vožtuvus ir remkomplektus). Ilgametė mūsų meistrų, remontuojančių turbinas patirtis leidžia per vieną – tris dienas išspręsti bet kokio sudėtingumo ir bet kokio modelio turbinų – krovininių ir lengvųjų mašinų, autobusų, mikroautobusų, žemės ūkio technikos ir specialios paskirties technikos - gedimo problemas, tik po techninės diagnostikos nustačius remonto su paskesne garantija galimybes. Jei reikiamos turbinos nėra sandėlyje, tai reikiama prekė per 1 – 7 darbo dienas pristatoma klientui, retai pasitaikančios turbinos klientui užsakius pristatomos į sandėlį tiesiogiai iš gamyklų-gamintojų. Visoms naujoms turbinoms suteikiama vienerių metų garantija, restauruotoms – pusės metų garantija be ridos apribojimų.

UAB Saldi Turbo siūlo autoservisams ir privatiems asmenims įsigyti belgų kompanijos XENUM profesionalias naujas autochemijos technologijas. Tai autochemijos priedai, aparatai-skirti oro sistemos, EGR vožtuvo, purkštukų, degimo kameros, turbinos rotoriaus sparnuotės ir geometrijos, DPF/FAP suodžių filtro, katalizatoriaus ir visos išmetimo sistemos praplovimui. XENUM- tai naujos kartos aukščiausios kokybės alyvos, kuro priedai, keraminiai priedai esterio pagrindu su nitridu boru, pažengusiems auto mėgėjams ir didelių greičių mėgėjams, profesionalūs produktai autoservisams bei privatiems vartotojams. Saldi Turbo ieško didmeninės prekybos partnerių Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos teritorijose. Mūsų specialistai padės Jums parinkti būtiną Jūsų automobiliui profilaktinį cheminių medžiagų derinį ir paaiškins naudojimo tvarką. Mūsų svetainėje norėtųsi gauti Jūsų atsiliepimus apie mūsų klientams skirtų sistemų profilaktikos rezultatus. Rusijos regionuose ir Maskvoje bendrovė mūsų klientams atlieka reguliarius aptarnavimus kompanijos XENUM preparatais ir pasiruošusi pasidalinti savo patirtimi su Pabaltijos automėgėjais. XENUM padės Jūsų automobiliui susigrąžinti ir pratęsti savo dinamines savybes mažiausiais finansiniais nuostoliais. Papildomą informaciją Jūs galite rasti bet kurioje naršyklėje, surinkę pavadinimą XENUM. Džiaugsimės galėdami Jums padėti.
„Saldi Turbo“ komanda.

Adresas: Liepkalnis-Birbiniu 4A, Lietuva-Vilnius
Tel. +37060622608, +37064888205
Web: http://www.salditurbo.lt
http://www.xenum.lt
E-mail: mvaturbo@gmail.com
info@salditurbo.lt
Skype: salditurbo.lt
ICQ: 604997193

Turbinu remontas,pardavimas,dalys,autochemija XENUM,DPF/FAP filtru valymas,katalizatoriu valymas.
2012-10-15 15:11
Visu tipu turbokompresorių Honeywell Turbo technologies (Garrett), Cummins Turbo Technologies (Holset) ir Vokietijos kompanijos BorgWarner TurboSystems (Schwitzer, KKK), Mitsibishi , IHI, MOBIS, ir TOYOTA, remontas.Lengvuju automobiliu , džipu ir mikroautobusu turbinų remonto kaina nuo 120LT iki 1100LT, krovininiams, autobusams, žemės ūkio ir specialios paskirties technikai kaina nuo 720LT iki 1800Lt.
Xenum autochemija, aukščiausios kokybės alyvos, kuro priedai, keraminiai priedai esterio pagrindu pažengusiems auto mėgėjams ir didelių greičių mėgėjams, profesionalūs produktai autoservisams bei privatiems vartotojams, aparatinis praplovimas, kuris skirtas oro sistemos, purkštukų, degimo kameros, EGR vožtuvo, turbinos rotoriaus sparnuotės ir kintamos geometrijos, DPF/FAP suodžių filtro, katalizatoriaus ir visos išmetimo sistemos praplovimui.
Turbinu remontas,pardavimas,dalys,autochemija XENUM,DPF/FAP filtru valymas,katalizatoriu valymas.
2012-11-03 16:08
Turbinų vožtuvai po 200LT
Turbinu remontas,pardavimas,dalys,autochemija XENUM,DPF/FAP filtru valymas,katalizatoriu valymas.
2012-12-20 10:09
Akcija!!! iki 2013 m

http://salditurbo.lt/xenum/in-out-cleaner/?lang=lt#more-1222


Vietoj 230Lt-190LT
Turbinu remontas,pardavimas,dalys,autochemija XENUM,DPF/FAP filtru valymas,katalizatoriu valymas.

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai
Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti