Signalizacijos bėdos

Sukūrė Vartotojas 2014-12-06
2014-12-06 15:30
Sveiki, pas mane opel vectra b nutiko tokia problema. Su mašina važinėjama nedauk, gal i mėnesi syki ar du ir čia prieš tris dienas prireikė ją patraukti taigi brolis kiek sakė, tai su signalizacijos pulteliu neatsirakino, atsirakino tik su ranktu, ir tada prasidėjo linksmybės, mašina nesikure, čirške sirena, kitoke nei signalizacijos bet iš tos pačios vietos. atrakinus nebeužsirakina. nuėmus klemas nuo akumo įsijunge signalizacija. tai kaip supratau čia įdėta autonomine sirena ar kaip ji ten. tai aš atradau tą sireną ir išjungiau ją su tokiu nedideliu rakteliu kuris buvo prie signalizacijos pultelio. Na tai dabar liko kaip ir viena bėda, mašina neužsirakina, tai klausimėliai: 1.kaip ja užrakinti? 2. išvis kodėl taip ir kas čia nutiko?
2014-12-06 16:12
Labas.Nusėdo tavo akumuliatorius nuo nenaudojimo ir tiek bėdų.Pasikrauk akumą ar prijunk laidais (prikurke)nuo kitos mašinos ir viskas veiks.Signalizacija rėkia dėl ytampos trūkumo.Jei nevažinėji atjunk akumą ir jis nenusės kelis mėnesius jei pakrautas.Jei paliksi nusodintą tai po kelių mėnesių galėsi jį išmesti nes nuo šalčio sutruks korpusas.Sėkmės.
2014-12-06 20:58
Na supratau, dėkui. Na o kaip pasikrausiu ir norėsiu įdėt tai prieš tai reikės su rakteliu tą autonomine sirena atsukt atgal ar po to kai idėsiu akuma?
2014-12-06 21:25
idek akuma, pasuk rakteli tada i vsio

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai
Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti