Reikalinga del B5 Passato 1.9tdi. Sugedo uzsienyje

Sukūrė Vartotojas 2014-09-02
2014-09-02 23:53
Sveiki,

nepykit, jei ši tema buvo diskutuota jau 100 kartų ir aš vėl ją kartoju. Reikia skubios pagalbos ir patarimų, nes šiuo metu Vengrijoje stovi sugedęs Passatas B5, 2000m, 1, 9TDI, 85kw. Reikia pagalbos, nes panašu jog vietinis "servisas" naudojasi proga ir plešia nesamoningus pinigus. Susišnekėti sunku, nes sunkiai bendrauja tiek rusiškai tiek angliškai.

Istorija tokia- Važiavo mieste, sustojo prie sankryžos, mašina užgeso ir nebeužsiveda. Pradėjo mirksėti pakaitinimo žvakių lemputė. Atvažiavo vietinis meistrelis, kuris pripurškęs į oro filtra kažko manašaus į WD-40 trumpam automobilį užvedė, kuris padirbęs šiek tiek (nuo dujų iš oro paėmimo) užgeso. Meisrelis tuo metu iškart konstatavo faktą, kad miręs kuro siurblys. Tad paprašė 300EUR už nutempimą iki serviso (~50km)

Nutempus į servisą dar padarė diagnostiką (50eur) paaiškėjo, kad miręs daviklis, koks sunku suprasti (dėl kalbos barjero) bet jis statosi į bloką apačioje, kuris pasijungia laidu, laidas buvo nutrauktas nes nėra variklio apsaugos. Pakeitė tą daviklį (150eur, už darbą, už nuvažavimą ir nupirkimą daviklio ir patį daviklį)

Jį pakeitus bėda nedingo, dabar kalba (kiek eina suprasti) reikia paimti kompą, nuvežti į kitą servisą, ten kažką padarys, grįž ir viskas ale bus gerai, už tai nori 1000eur!!!

Mano klausimai:
1- koks daviklis gali būti bloko apačioje ir už ką atsakingas?
2- akivaizdu, kad servisas nori pasipelnyti, bet ar gali būti, kad jis kalba tiesą dėl kompo?
3- pakeitus daviklį gal reikia nuresetinti kompą? ir viskas bus ok? (meistro kompetencija ir stipriai abejojema, nes šaudo į orą iš savo diagnostikų)
4- ar galima patiems rankiniu budu nuresetinti kompą? (akumas jau atjungtas)

Na ir laukiu Jūsų nuomonės ir patarimų.

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai
Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti