Prekiniu soniniu langu tamsimas

Sukūrė Vartotojas 2013-03-03
2013-03-03 12:42
Kokia mazdaug kaina? Uztamsinti prekinius soninius langus?
2013-03-07 13:30
Tiek kiek ir bauda
2013-06-07 15:45
2013-03-03 12:42 rašė:Kokia mazdaug kaina? Uztamsinti prekinius soninius langus?
Priekiniu soniniu kaip ir priekini langa draudziama istatimu isskyrus gavus leidima, kelių eismo taisyklėse yra numatyta, kad eisme dalyvauti leidžiama tik techniškai tvarkingoms transporto priemonėms, atitinkančioms Susisiekimo ministerijos arba Žemės ūkio ministerijos nustatytus techninius reikalavimus. Pažeidus šį reikalavimą, transporto priemonės vairuotojas traukiamas atsakomybėn pagal LR ATPK 123 str. 1 dalį (Transporto priemonių vairavimo tvarkos pažeidimas).

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro nustatyta tvarka, leidimus fiziniams asmenims tamsinti automobilių priekinius šoninius bei priekinių durų stiklus, patenkančius į vairuotojo matomumo lauką į priekį 180 laipsnių kampu išduoda Lietuvos kelių policijos tarnyba (Giraitės g. 3, Vilnius).

Techniniuose reikalavimuose nurodyta, kad automobilių stiklų, patenkančių į priekinį vairuotojo matomumo lauką, šviesos laidumas negali būti mažesnis nei 75 proc. priekinio stiklo ir 70 proc. priekinių šoninių stiklų. Todėl keliuose negalės pasirodyti automobiliai tamsesniais priekiniais šoniniais langais nei anksčiau, tiesiog nuo šiol plėvelės yra pripažįstamos kaip dar viena teisėta priemonė mašinų stiklams tamsinti.

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai

Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. DaugiauSutinku