Nepavykę VIN ataskaitos ridos rodmenys

Sukūrė vilius 2022-11-27
2022-11-27 11:57
Sveiki,

Norėjau nusipirkti naudotą VW GOLF PLUS 2012m, dizelis, 1.6 TDI, 77kW.

Norėjau paprašyti jūsų nuomonės dėl VIN ataisktoje suteiktos informacijos apie ridą, t.y. kiek jūs tai akcentuotumėte ir ar kreiptumėte į rezultatus dėmesį. Prikabinto paveiksliuko kairėje rodoma CarVertical ataskaitos informaciją dėl ridos, o dešinėje - idealizuota ridos istorija su mašinos aptarnavimais reguliariais intervalais. Mano grafa nurodo tik vieną datą (prieš 3 mėnesius), kuri pagal ataskaitą suvesta tik pardavimo metu 154 000km, todėl aš noriu daryti išvadą kad ridos ataskaita nedavė jokios naudos.
Visa kita pateikta ataskaitos informacija yra nepriekaištinga.
Apžiūros metu nesimatė jokio visualinio susidevėjimo (vairas, pedalai, netolygiai susidevėjęs protektorius, salonas). Važiavimo metu aikštelėje atrodė viskas tvarkoj. Ilgesnės distancijos pravažiavimas dar tik bus atliktas.

Mano vietoje, ar jūs kreiptumėte dėmesį į ridos informacijos nebuvimą ir ar važiuotumėte dar į servisą pertikrinti važiuoklę ir variklį su kompiuteriu?

Ačiū labai.

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai
Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti