Kompiuterinė automobilių diagnostika Vilniuje

Sukūrė Vartotojas 2014-09-20
2014-09-20 17:37


autogedimai.lt teikia kompiuterinės diagnostikos paslaugas daugelio markių ir modelių automobiliams.

[color=#3399ff]Pastebėjote pakitusį automobilio darbą?[/color]

Nuskaitome ir išanalizuojame kompiuterio istorijoje esančias klaidas, esant galimybei pašaliname jas iš sistemos. Stebime įvairių daviklių ir prietaisų veikimą realiu laiku, aktyvuodami komponentus stebime jų veikimą ir padedame nustatyti gedimo židinį. Atnaujiname servisų intervalus, šaliname AIRBAG klaidas. Gebame adaptuoti pakeistus/naujus komponentus, aktyvuoti naujas funkcijas ar deaktyvuoti senas, keisti elektroninės dalies parametrus.

[color=#3399ff]Planuojate pirkti naudotą automobilį?[/color]

Kompiuterinė diagnostika prieš perkant automobilį padeda sutaupyti nemažai laiko ir pinigų. Mes patikrinsime automobilio elektroninę dalį: komponentų veikimą, išanalizuosime gedimų kodus. Tai padės nustatyti esamą arba galimą gedimą, originalią ridą, įvertinti oro pagalvių būklę. Tik atlikę kompiuterinę diagnostiką, jūs galėsite būti įsitikinę, kad perkate techniškai tvarkingą automobilį, be užslėptų gedimų!

[size=24][color=#3399ff]Susisiekite su mumis![/color][/size]

[b][size=20]Mantas Neviera[/size]

[size=20]Tel. Nr.: [color=#3399ff]+370 63888812[/color][/size]

[i]Adresas: Vilnius, S.Nėries g.
Tinklalapis: www.autogedimai.lt
El. Paštas: info@autogedimai.lt
Facebook: http://www.facebook.com/autogedimai[/i][/b]

Visą rudenį (rugsėjį, spalį, lapkritį) kompiuterinė diagnostika kainuos tik [color=#FF0000][size=150]30LT. (8.69 EUR)[/size][/color]

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai
Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti