KET pažeidimas neturint 2 metu stažo

Sukūrė Vartotojas 2017-03-20
2017-03-20 20:41
Sveiki,

Susidūriau su tokia situacija ir reikia konsultacijos. Užvakar baigėsi 2 metų stažas, tačiau kai pildžiau internetu užklausą dėl naujo vairuotojo pažymėjimo, išmetė klaidą, kad esu padaręs KET pažeidimą ir praradau teisę vairuoti.

Problema ta, kad negavau jokios baudos ir jokio įspėjimo, kad padariau KET pažeidimą, todėl negalėjau jokiu būdų išlaikyti papildomų kursų iki suėjo 2 metų stažas. Taigi, klausimas, ar man nuo pažeidimo padarymo datos (ją žinosiu kai gausiu baudos kvitą) reikia per metus išlaikyti papildomus kursus ar jau "batai" ir turėsiu laikyti tieses iš naujo?
2017-03-21 07:18
Papildomas mokymas po KET pažeidimų reikalingas:

1. Pradedantiesiems vairuotojams (neturintiems 2 metų stažo), kurie pažeidė KET taisykles dėl: (vairuotojų pareigų pėstiesiems; lenkimo taisyklių; draudimo vairuotojams naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis; eismo reguliavimo signalų nesilaikymu, taip pat ir įspėjamųjų signalų naudojimo; važiavimo per sankryžas; vairuotojų naudojimosi saugos diržais; motociklininko šalmais pažeidimais; nustatyto greičio viršijimu daugiau kaip 10 km/h ir transporto priemonių vairavimu; kai nustatomas lengvas neblaivumo laipsnis (nuo 0, 2 promilės iki 0, 4 promilės); taip pat sukėlusių eismo įvykį, kurio metu buvo sutrikdyta eismo dalyvių sveikata).
2. Vairuotojams, kuriems buvo atimta teisė vairuoti dėl KET pažeidimų.

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai

Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. DaugiauSutinku