ka darysite?

Sukūrė Vartotojas 2014-07-01
2014-07-01 21:49
nuo siandiena ysigaliojo ystatymas toks ystatymas: tai ka darysite jei per tiek laiko neparduosite auto neapdraude ar su pasibaigusiu techniniu?


Viena iš svarbiausių naujienų – nuo šiol automobilio TA ir privalomuoju draudimu nepasirūpinę vairuotojai rizikuoja netekti teisės savo automobiliu naudotis.

Jei neatlikta transporto priemonės arba jos priekabos privalomoji techninė apžiūra, ji neapdrausta civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu arba nesumokėti su transporto priemone ar jos dalyvavimu viešajame eisme susiję mokesčiai, sustabdomas leidimas tokiai transporto priemonei dalyvauti viešajame eisme.

Per 90 dienų nepašalinus priežasčių, panaikinamas leidimas šiai transporto priemonei arba priekabai dalyvauti viešajame eisme ir ji išregistruojama, o valstybinio registracijos numerio ženklai pripažįstami negaliojančiais ir privalo būti nedelsiant grąžinti „Regitrai“.

Automobilis gali būti išregistruojamas ir dar vienu atveju. Draudimo įmonei nustačius, jog eismo įvykio metu nukentėjusiam trečiajam asmeniui transporto priemonę remontuoti ekonomiškai netikslinga, jos registracija panaikinama ir ši transporto priemonė netenka teisės sugrįžti į mūsų šalies viešąjį eismą.
2014-08-27 10:58
del automobiliu sutinku.. bet del priekabu.. tas priekabas panaudojam karta per metus.. arba isvis buna stovi nenaudojamos ilgai.. tai kazkaip per ziauru..

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai
Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti