Įtampa tik užvedus mašiną

Sukūrė andriuxa11 2013-06-26
2013-06-26 13:38
Laba diena, norėjau pasiklausti kaip padaryti, kad mašinoje papildomos LED juostos degtu tik įjungus degimą, ta prasme kad kai išimi rakteli juos nebešviestu. Tarkim pas mane langai elektriniai veikia tik įjungus degimą ir ji išjungus irgi veikia iki to laiko kol neatidarai ir neuždarai vairuotojo durys. Arba magnetofonos mašinoje irgi veikia iki to laiko kol neišimi raktelio iš mašinos, išėmus jis nustoja groti.

Aš noriu padaryti su LED juostom priekije ta pati, kad užgesinus mašina juos automatiškai išsijungtu arba po kažkurio laiko, kaip man tai padaryti? Imti laidus nuo magnetofono, ar įmanoma kažkaip kitaip padaryti per kažkoki prietaisą, jeigu yra toks parduotuvėse?

Ir dar norėjau paklausti kokias man LED juostas pirktis, kad negauti baudos, kad be šviesu važinėju? Nes aš noriu dėti jas į priekines lempas, o nepirkti tu faru specialių.
Audi A6 C4 2.5 TDI (103 kw)
2013-06-26 14:52
Kol belaukiau atsakymo šiektiek pasidomėjau apie tuos žibintus, išsiaiškinau, kad turi išsijungti automatiškai ir radau kelias jungimo schemas, bet nelabai supratau tarkim kaip šitoje schemoje išviso švies jos:

Pliusas ateina tik iš gabaritu ir artimuju šviesų...

O šita schema daug maš aiški:

Tik kas yra tas K2? Relė, bet kokia čia relė jai norėčiau ja pirkti tai kokia reiktu pirkti? ar čia K2 ir yra modelis?
Audi A6 C4 2.5 TDI (103 kw)
2013-06-26 19:08
2013-06-26 13:38 andriuxa112 rašė:Laba diena, norėjau pasiklausti kaip padaryti, kad mašinoje papildomos LED juostos degtu tik įjungus degimą, ta prasme kad kai išimi rakteli juos nebešviestu. Tarkim pas mane langai elektriniai veikia tik įjungus degimą ir ji išjungus irgi veikia iki to laiko kol neatidarai ir neuždarai vairuotojo durys. Arba magnetofonos mašinoje irgi veikia iki to laiko kol neišimi raktelio iš mašinos, išėmus jis nustoja groti.

Aš noriu padaryti su LED juostom priekije ta pati, kad užgesinus mašina juos automatiškai išsijungtu arba po kažkurio laiko, kaip man tai padaryti? Imti laidus nuo magnetofono, ar įmanoma kažkaip kitaip padaryti per kažkoki prietaisą, jeigu yra toks parduotuvėse?

Ir dar norėjau paklausti kokias man LED juostas pirktis, kad negauti baudos, kad be šviesu važinėju? Nes aš noriu dėti jas į priekines lempas, o nepirkti tu faru specialių.:thumbup:
saugikliu dezej surask kuris pliusas isijungia tik kai pasuki rakteli ir is ten atvesk laida.
2013-06-26 19:56
Mentai tave išrūrins už tai
2013-06-26 20:11
2013-06-26 19:56 rašė:Mentai tave išrūrins už tai
išsamus patarimas :D

tai gal paaiškink žmogui kur ir kokie turi būti LED žibintai, kad jie turi būti sertifikuoti, kaip turi būti pajungti ir pridurk, kad jie turi išsijungti įjungus artimąsias žibintų šviesas ir pasakyk žmogui, kad jo pateiktose shemose K1 ir K2 yra relės, kurios ir atjungia ledus ijungus pagrindinius mašinos žibintus. Beje sertifikuoti žibintai šias rėles jau turi įmontuotas žibintuose ir jų montuoti papildomai nebereikia
2013-06-26 20:25
Tai jai aš įdėsiu LED juostas, o ne sertifikuotas lempas tai negalima bus važinėtis be lempų, bauda gausiu? Butinai turi būti sertifkuota ir beskirtumo jai mano lempos gerai švies?
Audi A6 C4 2.5 TDI (103 kw)
2013-06-26 20:34
dar kartą kartoju - pagal KET žibintai turi būti sertifikuoti ir sumontuoti pagal jiems keliamus reikalavimus ir atstumus, o ką tu nori tą ir dėk, tik paskui nesakyk, kad nebuvai perspėtas dėl sustabdymo ar baudos ar TA apžiūros lapo atėmimo

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai

Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. DaugiauSutinku