Dėl NZ Biler pardavėjo Danijoje !!!

Sukūrė Vartotojas 2016-11-28
2016-11-28 18:33
Sveiki. Pirkau VW Crafterį su užslėptu variklio defektu. Išardžius variklį buvo rasti trys skilimai skirtinguose cilindruose. Įvardijęs problemą su vertimu, siekiau iš NZ atgauti pinigus už variklio remontą. Tačiau į diplomatinius santykius apgavikas nelinkęs. Siūlau plačiai reklamuoti NZ Biler kaip nepatikimą ir apgaudinėjantį, kuris yra įsikūręs Solsikkevej 6B (taip pat rašo ir 7B) Haderslev mieste, Danijoje. Eksportui pardavinėja rizikingus automobilius. Nepirkite iš šio aferisto !!!
2016-11-28 18:56
Solidarizuojuosi.bet tai jau net ne sutapimas, kad daugybei žmojnių su Craftferiais vien bėdos , tik nusiperka ir nuolat arba variklis arba siurblys keičiamas.Bičiulis neseniai pirko 2 metų senumo nedaug važiavusį Craftferį ir po savatės keitė siurblį tai paliko pusšešto tūkst.eur.mašina užlinko užsienyje, tai turėjo žmogus vargo...

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai
Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti