"Dega" galinis ratas

Sukūrė Vartotojas 2013-09-17
2013-09-17 22:10
Sveiki. Golfe ketvirtam "dega" galiniai ratai. Taciau ne visada. Kartais buna atvaziuoji, ir dumu kamuoliai verzias is rato, kartais nieko. kas gali but? Kaladeles keistos naujos, cilindriukas pramankstintas.
1687 / 0
2013-09-17 22:14
Stebuklų nebūna.Arba rankinio trosai, arba suportai.
2013-09-17 22:18
Suprantu kad nebuna. Rankinio trosai nekeisti. Bet as rankinio dabar ir netampau. Rankinis neliestas jau.. daug laiko. ratas vistiek svyla.
2013-09-17 22:46
Perverztas guolis, uzpuves cilindriukas (cilindriuko mankstinimas padeda tik laikinai), jei stabdziai bugniniai tai gali buti ir issitampiusios spyruokles, tai, kad retai naudoji rankini irgi ne i gera. Nezinau kaip 4 glofe, bet gali buti ir automatine svorio reguliruote (jei tokia 4 golfuose egzistuoja). Is esmes dar gali but kad pertemti rankinio trosai. Priezasciu daug, tad pirk daug alaus ir sakyk zmonai, kad negrysi kol bus nebaigta su guoliu. Mano manimu cilindriukai, bet neatmetu ir kitu galimybiu. Se"mk"es.
2013-09-18 07:41
Rankinio del to ir nenaudoju. SIaip jis naudojamas pas mane buna. Buvau isemes cilindriukus. Tai jie tokie grazus buvo. Ir gumos sveikos ant ju. Beje - cia ir priekiniai ir galiniai diskiniai stabdziai. O tai ka siulai su tais cilindriukais daryt? Statyt naujus?
2013-09-18 08:53
2013-09-18 07:41 rašė: Rankinio del to ir nenaudoju. SIaip jis naudojamas pas mane buna. Buvau isemes cilindriukus. Tai jie tokie grazus buvo. Ir gumos sveikos ant ju. Beje - cia ir priekiniai ir galiniai diskiniai stabdziai. O tai ka siulai su tais cilindriukais daryt? Statyt naujus?
tai kad is isores graziai atrodo dar nieko, va mano ir graziai atrode bet kirsdavo rata ir viskas, mankstinimas ir nepadejo, keiciau cilindriuko gumas vidui, isardzius paaciau kad viduje net ir prirudyje buvo.
2013-09-18 09:16
2013-09-18 07:41 rašė: Rankinio del to ir nenaudoju. SIaip jis naudojamas pas mane buna. Buvau isemes cilindriukus. Tai jie tokie grazus buvo. Ir gumos sveikos ant ju. Beje - cia ir priekiniai ir galiniai diskiniai stabdziai. O tai ka siulai su tais cilindriukais daryt? Statyt naujus?
Sveikas, manau problema paprasta. Nežiūrint, jog cilindriuko gumos sveikos, užsioksiduoja ar užrūdija rankinio ašėlė, kuri įsikiša į suportą. Ardymas paprastas, jeigu neteko niekad, gali reikt pavargt, bet esmė tokia. Išstumi lauk iš suporto cilindriuką, jis turėtų išsisukti, (nuimi visas gumas, kad nepažeistum, bet geriausia surenkant uždėti naujas)turėtum pamatyti tokį "varžtą", o dugne suporto yra fiksuojantis žiedas, kurį reikia su spec. replėmis (smailiais galais tokios) suspaust jį ir ištraukt. Išimsi tą "varžtą". Po to, nusuksi rankinio troso laikiklį, nuimsi spyruoklė ir ištrauksi tą užrūdijusią ašelę (nenusuk veržlės, kuri matosi nuotraukoj, nes gali nepataikyti surinkdamas prisukt taip pat ir bus problemų su rankinio veikimu) Ten taip pat yra gumos, riebokšlis, kurį būtinai reiks pakeist nauju. Nuvalai nešvarumus, rudis sutepi ir sudedi viską atgal. Nuotraukoj ne golfo suportas, bet esmė ta pati.
Visa tai, jeigu bėda suporte. Patikrint paprasta - pakeli galą mašinos ant domkrato, pasuki ratą, pažiūri kaip sukas, jei lengvai, tuomet užtrauki rankinį ir atleidi, jei sukasi sunkiai ar iš vis nepasuki rankom, tai problema tikrai ta.
2013-09-18 12:22
dasraime --> Dekui. Reiks pamegint.
someone --> Cilindriuka buvau isemes. Rudziu ten su ziburiu nerasi. Kaip naujas atrodo. Del to ir atmeciau ta varianta, kad kazkas del cilindriuko.

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti