Cypia stabdžiai

Sukūrė Vartotojas 2017-12-05
2017-12-05 12:43
Sveiki, prieš mėnesį pakeisti visi stabdžių diskai ir kaladėlės ir dabar jau kelis rytus įsėdus į mašiną (stovi lauke) ir pradėjus važiuoti bandant stabdyti toks nemalonus cypimas girdisi, vėliau pravažiavus porą km ir bandant stabdyti cypimas arba labai susilpneja arba isvis dingsta. Kas galėtų būti? Ir ar tai gali sugadinti naujus diskus ir kaladėles? (golf 4)
(3570)
2017-12-05 15:20
2017-12-05 12:43 rašė:Sveiki, prieš mėnesį pakeisti visi stabdžių diskai ir kaladėlės ir dabar jau kelis rytus įsėdus į mašiną (stovi lauke) ir pradėjus važiuoti bandant stabdyti toks nemalonus cypimas girdisi, vėliau pravažiavus porą km ir bandant stabdyti cypimas arba labai susilpneja arba isvis dingsta. Kas galėtų būti? Ir ar tai gali sugadinti naujus diskus ir kaladėles? (golf 4)
matyt lievos kaladeles . Kokios firmos sudeta?
2017-12-05 17:40
Pažystamas dėjo, nlb gilinaus nes jau eilę metų pas jį viską remontuoju, Prieš tai kaladėlėms susidėvėjus buvo kitoks garsas, dabar jis švelniasnis bet vistiek manau jeigu viskas veiktu kaip turi tokių bajerių nebūtų. Kol lauke buvo teigiama temperatūra to garso lyg nebuvo. Galbūt jos kažkaip neatšoka? Nežinau ar bandyt toliau važinėt ir žiūrėt ar atšilus oram tai dingsta, ar varyt jau pas meistrą.
(3570)
2017-12-05 18:04
2017-12-05 17:40 rašė:Pažystamas dėjo, nlb gilinaus nes jau eilę metų pas jį viską remontuoju, Prieš tai kaladėlėms susidėvėjus buvo kitoks garsas, dabar jis švelniasnis bet vistiek manau jeigu viskas veiktu kaip turi tokių bajerių nebūtų. Kol lauke buvo teigiama temperatūra to garso lyg nebuvo. Galbūt jos kažkaip neatšoka? Nežinau ar bandyt toliau važinėt ir žiūrėt ar atšilus oram tai dingsta, ar varyt jau pas meistrą.
Pas mane buvo sudetos naujos bet pigios kaladeles ir kaip gaudavo dregmes tada cypaudavo . Pakeiciau i twr pasibaige susidevejus pakeiciau ir diskus ir kaladeles i brembo taigi pasalus pacypavo dabar gerai manau varyk pas meistra ir klauk kokias sudejo gal brokuotos ar kietesnes sudetos va sitos ir megsta cypaut o jei dar ir pigios visai beda . Beja buna kad kaladkes cypauja jei jas naujas uzkaitini arba buna tokiu ciudu kad pirmus 150 km cypauja po to apsitrina .

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai
Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti