Autosnap - Auto diagnostikos prietaisų išpardavimas ! Nuolaidos iki 30%!

Sukūrė Vartotojas 2012-12-18
2012-12-18 12:13
Ypatingai patrauklūs pasiūlymai įsigyti naujausios kartos auto diagnostikos įranga patraukliomis Kalėdinėmis kainomis!
Tik iki gruodžio 31 dienos Ypatingai puikūs pasiūlymai auservisams ir automėgėjams!
Autosnap - Auto diagnostikos prietaisų išpardavimas ! Nuolaidos iki 30%!
Jūs nesunkiai galite išplėsti savo verslą! Investuokite į pažangiausias technologijas automobilių remonto srityje!
Plečiantis elektronikos technologijų amžiui, vis sudėtingesni tampa automobiliai. Vis sudėtingesnės ir naujesnės technologijos įdiegiamos į šiuolaikinius automobilius. Ypatingas dėmesys skiriamas automobilių elektronikos sistemoms, kurios faktiškai valdo visas automobilio sistemas. Dabar neįsivaizduojamas automobilio remontas be sudėtingų auto diagnostikos prietaisų. Neįsivaizduojamas automobilio remontas nematant, koks yra gedimo pobūdis. Šiuolaikinius automobilius neįmanoma suremontuoti be auto diagnostikos prietaisų.
Jūsų naudojama įranga leis Jums turėti stabilias pajamas, bet kuriuo sezono metu. Mūsų tinklapyje: www.svscmarket.eu Jūs rasite tik ORIGINALIUS Autosnap, Launch, Autoboss, Autel prietaisus. Taip pat dar daug kitų prietaisų, kurie puikiai atitiks Jūsų poreikius.
Rekomenduojame įsigyti Universalų auto diagnostikos prietaisą Autosnap® GD860. Kuris puikiai atitiks Jūsų poreikius. Autosnap® GD860 – tai naujos kartos Universalus autodiagnostikos prietaisas. Kuris savyje sujungia geriausias naujos kartos mokslo ir technikos pasiekimus. Šį prietaisą sukūrė patys geriausi šios srities specialistai. Tai didžiulis šuolis transporto preimonių remonto srityje. Unikali Wi-Fi funkcija, leidžia keliais mygtuko paspaudimais modernizuoti įrenginį. Puikios imobilaizerio ir ir kitų mazgų adaptacijos(programavimo) galimybės. Universalus auto diagnostikos prietaisas yra modernaus dizaino, nedidelio svorio, su šiuolaikiška programine įranga. Šis prietaisas unikalus tuo, kad gali testuoti beveik visus automobilius, kurie yra Europos rinkoje. Jūs galėsite remontuoti, bet kurį automobilį, atvažiavusį į Jūsų auto servisą.
Šiuo metu, tai pats perkamiausias universalus auto diagnostikos prietaisas pasaulyje. Modernus dizainas, labai patogus darbas su šiuo skeneriu leidžia lengvai ir patogiai atlikti automobilio mazgų skenavimo funkcijas. Šis prietaisas turi aukštos technologijos sensorinį ekraną bei daug diagnostikos ypatumų. Autosnap® GD860 pasaulinėje parodoje Maskvoje, Frankfurte ir Las Vegase, kuri įvyko vos prieš kelis savaites pelnė didžiulį visų auto diagnostikos profesionalų dėmesį ir susidomėjimą. Auto diagnostikos prietaisų profesionalai labai aukštai įvertino šio produkto technines galimybes. Šis gaminys pelnė didžiulį susidomėjima, ne tik dėl gerų techninių charakteristikų, bet ir dėl patrauklios kainos. Naudojama „Windows“ operacinė sistemą, padarė šį prietaisą, vienu iš greičiausiai dirbančių. Puiki, operacinė sistema, prilygsta, geriausiam „Launch“ produktui. Auto elektronikos specialistų įvertinimu, Autosnap GD 860 programinė įranga pranoksta „Launch X431 master“ programinę, įranga. Prietaisas turi ir rusų kalbą. Vėliau, planuojame šį prietaisą išleisti ir Lietuvių kalba. Todėl, tai bus vienintelis auto diagnostikos prietaisas Pasaulyje, išleistas Lietuvių kalba.
Parašykite mums ir Kiekvienam paruošime atskirą Komercinį pasiūlymą, su geriausia kaina! Rašykite elektroniniu paštu: valdas@svsc.eu
Mūsų prietaisus galite įsigyti išsimokėtinai. Palankios lizingo sąlygos. Autosnap® GD860 dabar galite įsigyti nuo 250 lt. per mėnesį.
Įmonės gali susigražinti PVM .
Konsultuojame, kaip dirbti su šiais prietaisais. Padedame įsisavinti darbo su šiuo prietaisu pradžiamokslį.
Detalesne informacija galime suteikti elektroniniu paštu arba telefonu.
Daugiau informacijos: www.svscmarket.eu

2012-12-18 12:24
Teko turėti reikalų su šita firma ir būtent p. Valdu. Rimtai dirba žmonės, nesuklysiu sakydamas bene rimčiausiai Lietuvoje. Pasiklausus google dėl diagnostinės įrangos, pardavėjų rodo nors vežimu vežk, dėja kai pradedi rimčiau domėtis, pateiki tam tikrus reikalavimus iš tos galybės pasidaro vos dvi ar trys kompanijos su kuriomis galima pradėt kalbėt, pabrėžiu - pradėt kalbėt. Dauguma atvejų net patys nežino ką parduoda, manau pardavinėja iš ebay pirktą įrangą, į elektroninius laiškus ar užklausas neatsako. Atrodo, kad niolikmečiai susikūrę puslapius ir bando "dirbt".
www.svscmarket.eu rekomenduoju !
use google before asking stupid questions
2013-04-29 15:32
Tik šį mėnesį Ypatingai palankiomis kainomis parduodame firmos „Autoboss“ auto diagnostikos prietaisus!
Tai Ypatingai patrauklūs pasiūlymai norintiems pradėti arba išplėsti savo verslą!
Jūs nesunkiai galite pradėti arba išplėsti savo verslą! Investuokite į pažangiausias technologijas automobilių remonto srityje!
Konsultuojame, kaip dirbti su šiais prietaisais. Padedame įsisavinti darbo su šiuo prietaisu pradžiamokslį.
Parengiame individualius pasiūlymus pagal Jūsų poreikius.
Jūsų sprendimas šiandien, rytoj atneš Jums daug naudos. Jūsų naudojama įranga leis Jums turėti stabilias pajamas, bet kuriuo sezono metu. Plečiantis elektronikos technologijų amžiui, vis sudėtingesni tampa automobiliai. Vis sudėtingesnės ir naujesnės technologijos įdiegiamos į šiuolaikinius automobilius. Ypatingas dėmesys skiriamas automobilių elektronikos sistemoms, kurios faktiškai valdo visas automobilio sistemas. Dabar neįsivaizduojamas automobilio remontas be sudėtingų auto diagnostikos prietaisų. Neįsivaizduojamas automobilio remontas nematant, koks yra gedimo pobūdis. Šiuolaikinius automobilius neįmanoma suremontuoti be auto diagnostikos prietaisų.
Tik šį mėnesį Ypatingai palankiomis kainomis parduodu firmos „Autoboss“ auto diagnostikos prietaisus! Oficiali, legali versija Europoje(Bosch Automotive Service Solutions produktas). Tai tobuliausi ir moderniausi auto diagnostikos prietaisai pasaulyje! Tai Originalus universalus auto diagnostikos prietaisas pritaikytas Europos rinkai!
Detalesnė informacija galime suteikti telefonu(37065503513) arba elektroniniu paštu. Parašykite mums elektroniniu paštu(info.svscmarket@gmail.com) ir Kiekvienam paruošime atskirą Komercinį pasiūlymą geriausiai atitinkantį Jūsų poreikius ir su geriausia kaina!
2013-05-19 09:57

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai

Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. DaugiauSutinku