Automoblių remonto paslaugos Vilniuje

Sukūrė Vartotojas 2013-05-07
2013-05-07 14:31
Pradėjo veikti naujas projektas PirkProtingai.lt, kuris padės tiekėjams bei klientams greičiau ir patogiau sudaryti sandorį neišėjus iš namų.
Naujasis projektas remiasi supaprastintu viešųjų pirkimų principu. Paslaugos ieškantis žmogus projekto internetiniame puslapyje gali nemokamai pateikti užklausą apie turimą problemą ar ieškomą tiekėją. Tiekėjai susisiekia su potencialiais klientais ir siūlo paslaugas su iš anksto įvardinta paslaugos kaina ir klientas išsirenka tinkamiausią pasiūlymą.
„Žmonės internete nuolatos ieško įvairių paslaugų tiekėjų, tačiau informacijos gausa dažnai ne padeda, o tik apsunkina sprendimo priėmimą. Projekto PirkProtingai.lt siekis – padėti išsirinkti geriausią paslaugų tiekėją.“ – teigia projekto vadovas Vilius Aleksejunas.
Projektas startuoja su auto paslaugų kategorija. Užklausas šiuo metu gali pateikti Vilniaus miesto gyventojai. Kategorijų ir regionų pasiūla ateityje plėsis.
Projekto pagrindinis tikslas - palengvinti paslaugų tiekėjo paieškas ir užtikrinti kokybiškų paslaugų pasiūlą. Paslaugų tiekėjai bus kruopščiai atrenkami, o pasiūlymai peržiūrimi projekto koordinatorių. Kokybę užtikrinti padės ir įdiegta atsiliepimų sistema.
Panašios idėjos yra sėkmingai išplėtotos užsienio rinkose, todėl tikimasi ir Lietuvoje pasiekti gerų rezultatų. Pasak Viliaus Aleksejuno, projektas ateityje plėsis ir siūlys platesnį ir įvairesnių paslaugų tiekėjų pasirinkimą visoje Lietuvoje.
Su projekto startu, naujos galimybės atsiveria ir paslaugų tiekėjams: bus galima patikrinti siūlomų paslaugų konkurencinį pranašumą, rasti potencialius klientus vienoje vietoje ir padidinti klientų ratą be pradinių investicijų.

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai

Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. DaugiauSutinku