auto i rusija (problem)

Sukūrė Vartotojas 2013-11-14
2013-11-14 15:53
sveiki!
pries puse metu nuvariau masina i rusija, vsio buvo gerai, po 3 men gavau tuos laiskus.. bet poto atejo laikas, ir atejo kiti laiskai.
Dziela tame, kad tas kuris ta masina nusipirko(rusijoj), su pridare bedu, bego nuo mentu, ji zinoma pagavo. Masina konfiskavo, jis juos atsisake, ir dabar man raso kad ta masina mano, ir turiu ja pasiimt.
rasso kad uzvede ADMINISTRACIVNOE DELO
ir nemenka sumele uzmuoket kad pasiimt masina butu 500tuks rubliu+ 7tuks uz aikstele

ka daryt?
2013-11-14 16:14
maskvoiir piteryje daug masinu su litovskais num. ten ciurkos vazineja pagal igaliojima.jei nenori moket baudos tai turi duot i teisma bet vargu ar laimesi ka, geriau skelk per pasagas i amerika, kanada ar australija
299 / 0
2013-11-14 16:22
paviko tau uzsidirb pinigu
2013-11-14 16:37
Neimk i galva.Visame pasauylyje administracine teise analogiska.Nutrauks ta byla po puses metu o blogiausiu atveju po metu.Privalo nutraukti, nes tokia tvarka.O masina pasiims aikstele jei nueisi i RU ambasada ir parasysi kad jos atsisakai ir parasysi aikstelei ambasadoje igaliojima viska tvarkyti paciai aikstelei.Tik reikia gauti jos rekvizitus toks auskteles, ne priskaiciuos skolu uz 30.000litu ir kels jau kitokias bangas.Nemanyk kad netvarkomi tokie dalykai.Aisku sitame vaiku darzelio forume niekas nezino, bet jei nori rimtai pabaigti sita reikala turi kreiptis su prasymu i RU ambasada.Turi nueiti pas konkreciai KONSULA TEISES KLAUSIMAMS-JIS IR NOTARO FUNKCIJAS VYKDO.Paprasyk kas sukontacytu Tave su ta aikstute, parasysi atsisakyma , tada mentai israsys aikstutei leidima pasiimti i paleis i metala.Nebent jei nori kad kita karta Rusijoje tave uzdarytu kai patikrins dokus, tai nieko nedaryk.Ir jeigu nekelsi kojos gyvenime i RU velgi gali nieko nesiimti.Suprat?
2013-11-14 17:00
2013-11-14 16:37 rašė: Neimk i galva.Visame pasauylyje administracine teise analogiska.Nutrauks ta byla po puses metu o blogiausiu atveju po metu.Privalo nutraukti, nes tokia tvarka.O masina pasiims aikstele jei nueisi i RU ambasada ir parasysi kad jos atsisakai ir parasysi aikstelei ambasadoje igaliojima viska tvarkyti paciai aikstelei.Tik reikia gauti jos rekvizitus toks auskteles, ne priskaiciuos skolu uz 30.000litu ir kels jau kitokias bangas.Nemanyk kad netvarkomi tokie dalykai.Aisku sitame vaiku darzelio forume niekas nezino, bet jei nori rimtai pabaigti sita reikala turi kreiptis su prasymu i RU ambasada.Turi nueiti pas konkreciai KONSULA TEISES KLAUSIMAMS-JIS IR NOTARO FUNKCIJAS VYKDO.Paprasyk kas sukontacytu Tave su ta aikstute, parasysi atsisakyma , tada mentai israsys aikstutei leidima pasiimti i paleis i metala.Nebent jei nori kad kita karta Rusijoje tave uzdarytu kai patikrins dokus, tai nieko nedaryk.Ir jeigu nekelsi kojos gyvenime i RU velgi gali nieko nesiimti.Suprat?
tu dar patark jam prie ruskiu ambasados su veliava pamojuot.uz aikstele skaitliukas jau tiksi, jis i rusija niekad negales nuvaziuot
2013-11-14 17:01
brasletus gaus jau ant sienos garantuotai
2013-11-14 17:30
2013-11-14 17:01 rašė: brasletus gaus jau ant sienos garantuotai
Brasletų tai gal ne bet gera klizma ir deportavimas garantuotas.Užtai kad iš pat pradžių didieji kombinatoriai prisikombinavo.Nesvarbu kam-lietuviui ar rusui ar kokiam Rusijos imigrantui uzbekui, reikėjo įforminti viską su oficialiu įgaliojimu per rusų kosulatą Vilniuje, tada ir visa atsakomybė būtų tam veikėjui, o dabar juodai dirbat kolegos, todėl ir pasekmės juodos.Prieš pusę metų "nuvarei"-todėl ir kabinasi.Pardavei be jokių sutarčių ir tau visosproblemos.Jei būtų rimtas įgaliojimas už viską atsakytų tas, kas pridarė nesamonių.Arba išvis nieko baisaus ten neatsitiko, tik kažkas per anksti į kelnes pri...ko.Man atrodo pagalbos sutartis yra tarp Rusijos ir Lietuvos, tai jei įvažiuotų į kokį naują Mercedesą ar partrenktų pėstyjį ir pabėgtų kaip tada?

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai
Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti