Auto diagnostikos įranga. Autel, Launch, MagnetiMarelli

Sukūrė Vartotojas 2014-08-26
2014-08-26 09:12
UAB Baltic diagnostic service

Įmonė prekiauja diagnostine įranga, bei servisų įranga lengvajam ir sunkiajam transportui, autobusams bei agro technikai.
Siūlome didžiausią kompiuterinės diagnostikos prietaisų pasirinkimą Baltijos valstybėse.
Esame oficialūs LAUNCH produkcijos platintojai Lietuvoje.
Esame vieninteliai oficialūs AUTEL produkcijos platintojai Lietuvoje.
Esame oficialūs MAGNETI MARELLI atstovai Lietuovje ir Latvijoje.
Tiesiogiai palaikome ryšį su žinomiausiais diagnostinės įrangos gamintojais : Nextech (CarmanScan), Ross-Tech, Delphi, Bosch, Autoboss, Fcar, Abritus ir daugelis kitų.
Mes tikime Lietuvos automobilių sporto ateitimi, todėl investuojame į įvarius auto renginius. Dalyvaujame kone kiekvienose didesnėse automobilių varžybose Lietuvoje ir Latvijoje (FastLap: Omnitel 1000 Km; RigaGrandPrix2012 1000 Km, Car Day; Time Attack ir kt.)
UAB Baltic Diagostic Service yra žinomas prekinis ženklas autosporto srityje.

Mūsų kolektyvas sukaupęs ilgametę patirtį dirbant su pačia įvairiausia diagnostine įranga.
Mes galime pasiūlyti Jums optimaliausią diagnostinį įrengimą, tik todėl, kad puikiai išmanome prietaisus kuriuos parduodame, pažįstame juos iki smulkmenų ir tik todėl galėsime apmokyti kaip dirbti, konsultuoti eigoje iškilusiais klausimais, patarti.
Garantuojame Jums palankiausią kainą už kokybišką produktą.

Kontaktai:
El. paštas: simonas@balticdiag.eu
Auto diagnostikos įranga

2014-08-29 15:07
Universalus auto diagnostikos prietaisas AUTEL MaxiDAS DS708 yra moderniausia auto diagnostikos sistema puikiai tinkanti auto servisui. Šį diagnostikos įrenginį sukūrė žymiausi specialistai šioje pramonės šakoje. Ji yra tiksli, stabili, išsami ir greitai dirbanti. Naujos kartos platforma išsiskiria įvairiomis funkcijomis, kurios suteikia darbui dar daugiau našumo. AUTEL pagrindinis tikslas yra įgyti kliento pasitikėjimą, padidinti prekinio ženklo pripažinimą rinkoje, bei pateisinti moderniausio diagnostikos gamintojo vardą.Plačiau:
Autel MaxiDas Diagnostikos prietaisas

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai
Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti