Audi A6 C5 81 kw varikliai

Sukūrė Vartotojas 2015-04-21
2015-04-21 20:56
Sveiki. Man kilo toks klausimas. Raso, cituoju:
" In 2002, the A6 received a facelift , with revised headlight and grille design, exposed exhaust tips, and slight changes to accessory body moldings, and taillight colour from red to amber in North American models. A new host of engines were also introduced. The 1.8-litre engine was deleted and replaced by a 2.0-litre powerplant with 96 kilowatts (131 PS; 129 bhp). The 1.9-litre Turbocharged Direct Injection (TDI) was tweaked to produce a maximum motive power output of 96 kilowatts (131 PS; 129 bhp), and 310 newton metres (229 lbf·ft) of torque, receiving a six-speed manual gearbox in the process."
tai kaip suprantu, iki 2002 einantys 81 kw varikliai visi yra tie paprasti? Tik 85 pompaduzas? Ar klystu? Zodziu klausimas, nuo kuriu metu pradejo eit pompaduzas? Nes radau varianta, kur 1.9 tdi, 81 kw ir 6 pavaru deze.. Tai idomu.. :)
(21)
2015-04-21 21:03
visi 1, 9 turintys daugiau nei 81 kw yra pompaduzai. 1, 9 74 kw irgi pompaduzas
6 pavaru 81 kw tikrai neturejo
2015-04-21 21:53
as cia nieko durnint nenoriu. tiesiog domiuosi.

Audi
2015-04-21 22:04
o tu pagalvok cepelinas su guolio varikliu kaip manai derinasi ? tiesiog netokei masinai toks variklis nes nekenciu tokiu kurie zliauzioja ir ant kelio maisosi nes varikliukas kebulo nepatempe cia taikau nebutent audei yra ir bmw tokiu 725tds nx tokia masina jei neturi uz ka pilt imk guoli 81kw ten bent eismo nestabdysi
(7352 / +3)
2015-04-21 22:26
2015-04-21 22:04 rašė:o tu pagalvok cepelinas su guolio varikliu kaip manai derinasi ?:lol: tiesiog netokei masinai toks variklis nes nekenciu tokiu kurie zliauzioja ir ant kelio maisosi nes varikliukas kebulo nepatempe cia taikau nebutent audei yra ir bmw tokiu 725tds:lol: nx tokia masina jei neturi uz ka pilt imk guoli 81kw ten bent eismo nestabdysi
ne variklyje esme.Tokias masinas perka megstantys slauziot pazemeBet nebutinai A6 su tokiu varikliu.Sliauzt ne problema turint bele koki varikli-kas ryta viena toki aplenkiu, dakniso juodai
https://www.youtube.com/watch?v=zGhwoF4H3JA
2015-04-22 00:51
2015-04-21 22:04 rašė:o tu pagalvok cepelinas su guolio varikliu kaip manai derinasi ?:lol: tiesiog netokei masinai toks variklis nes nekenciu tokiu kurie zliauzioja ir ant kelio maisosi nes varikliukas kebulo nepatempe cia taikau nebutent audei yra ir bmw tokiu 725tds:lol: nx tokia masina jei neturi uz ka pilt imk guoli 81kw ten bent eismo nestabdysi
2015-04-21 22:26 maumas rašė:ne variklyje esme.Tokias masinas perka megstantys slauziot pazeme:lol:Bet nebutinai A6 su tokiu varikliu.Sliauzt ne problema turint bele koki varikli-kas ryta viena toki aplenkiu, dakniso juodai:lol:
Tu varikliu pilnai uztenka ir mieste ir uzmiestyje jai nesi lakunas. Aplenkt fura uztenka pilnai . Turejau ta tds cipavau buvo 125kw 350nm sukimo momentas eidavo 230 tai vydavausi 525d slyva tai apie ka ce kalbet, kuro vidutines rodydavo 9litrus tikrai nesiskusdavau.
2015-04-22 08:34
uztenka ir tranzitui 85kw 4t bendrai masiai :) tai ir tai audinej uztenka tu 81kw.. nes pagal mase ir kw daro greiciu dezes ir perdavimus visokius.. kad nebutu persunku varikliui.. ten tu kw 81 bet ta masina greit nevaziuos neissibeges nes tai nebus imanoma.. tie 81kw dazniausiai pensininkams ekonomistams.. kad gink d.. nevirsytu 2t apsuku.. o jai paspaudzia kadanors virs 2t apsuku.. tai tiek dumu pasipila kad kelio nebesimato tam kas is paskos vaziavo.. :) aisku nuo tu suodziu besikaupianciu ir kitu reikalu buna.. kaip egr uzsikise turbinos stringa ir t.t.
2015-04-22 09:00
Reikalo esmės nė vienas jūs nekertate.Maumas labai taikliai norėjo per dantį kitus partaukt, bet iš tiesų save sudirbo, nes visi iki 1 tokiom mašinom važinėjantys LT sąlygomis ne tik šliaužioja pažeme kiaušais braukdami per aslaltą, bet yra sadomozachistai, mozachistai savižudžiai, nes tokiuose triperiuose labai prastas matymo laukas, žema sėdėsena, per auto įvykį ekipažas suplojamas kaip varlės ir lieka faršas.O kalbant apie lenkimą, tai tokiame sraute ir LT kelių situacijoje išviso reik uždrausti lenkimus, nes su sėdintiems ant asfalto kamikadzėms atrodoi, kad jie mato situaciją kelyje nors iš tiesų jie kaip akli kačiukai jos nė velnio nemato.Lietuvos sčlygom lenkti saugu yra nebent su didelėm mašinom, pvz mikroautobusų, visureigių(kai kurių) ir rimtų minivenų vairuotojai mato eismo situaciją ir lenkimuose orientuojasi užtikrintai, nes matosi į priekį per visus šliužus, užstoja mažumėlę tik fūros.....Žmogeliui atrodo kad fūrą aplenkti vos ne žygdarbis.Esmė kaip tu ją lenki, nes sutrintų metalinėse konservų dėžutėse skraidančių varliukų tūkstančiai per metus.Norilenkti mieste ar trasoje-turi visų pirma važiuoti saugiu auto, iš kurio idelaus matymo laukas į priekį.Kaip Jūs įsivaizduojate matytmą situacijos kelyje, kai kiaušais kabinate asfaltą?

Va tokie žiopliukai ir svaigsta:"visureigiai tik kompleksuotiems, su įpatingais poreikiais ir išsišokėliams, didelėm mašinom važinėja dėl pasipūtimo" ir panašių kliedesiukų sau pateisinti varliukai šuoliuojantuys gatvėmis prisigalvoja.

Kas nesupratot dėl emocijų ir siuto, patikslinu.

Štai įsivaizduokit, vairuojate opvz Toyota ProAce arba VW Crafter, Multivan, pagaliau net Jeep Commander ar Voyager, ar aukstu Land Cruisr 120.kurie palyginus ne tokie jau milžinai nors ir erdvūs.Sėdite aukštai, saugioje mašinoje, nes jūsų kūnas 1m aukštyje nuo kitų mašinų ratų ir bamberių, o galva beveik 1, 5m virš pavojaus zonos, o šoninio ar kaktomuša susidūrimo metu, erdvioje mašinoje varlių faršu tapti beveik jokių šansų, kai mažose, žemos sėdėsenos ir prasto matymo lauko auto jūsų galvelės eina tiesiai į mirtinus smūgiuojančios mašinos agregatus, dėl mažos erdvės žmogus tampa mėsos ir išmatų kotletu, o kai salonas didesnis, tokia galimybė atkrenta.

Todėl nereikia galvoti apie tai kokios galios reik aplenkimui, tai beprasmės kalbos.Jūs negalite teisingai apskaičiuoti ir matyti situacijos kelyje kabindami pautas kelio pavirsiu savo utopiniuose susapnuouose fomule-1 boliduose, kai pilna užstojančių mašinų, tai geriau išviso nerizikuoti, nebent labai esate patyre-tik tada galima pateisinti riziką.Deje, patyre vairai tokiuose keliuose stengiasi nelenkti, yra šalių kur max 80-90 galima vaziuoti, jei ne autosrada.O pas mus mozachistai su savo busimais sarkofagais nardo tarp atlenkianciu priespriesais ir lenkiamu stabiagabariciu, todel beprasmiu auku kasdiena apstu.Ne variklio galia tai nulemia, o neteisingas žmogaus požiūris.....Pavyzdžiui mikroautobusui, minivenui ar aukštam visureigiui net dešiniavairiui lenkti yra žymiai paprasčiau nei su kokia Audi A6/A4/A3.Todėl pvz NO ir DK leidžiama tokias didesnes dešiniavairias mašinas registruoti be jokių išlygų, o SE ir FI išviso galima visus dešiniavairius(UK, IR)registruoti ir eksploatuoti nes ten saugūs keliai ir nebe toks koncentruotas srautas.Netgi pvz tarnybiniai pasto, avarinių tarnybų, kelninkų ir kiti sunkvežimiukai specialiai užsakomi dešiniavairiai.

Taigi, reziume, tikuosi įsigilinsit be emocijų ką pasakiau:
rinkites saugias transporto priemones, saugų manevravimą o ne tarp 66kw ar 100kw, (realybeje teturi 45 ir 70kw, tai kas is ju like net prie maximaliu teoriniu kw /4000Rpm ne daugiau 80% buvusios naujo variklio galios.O tie 4000Rpm kai turetu but tarkime tie 103kw naudojami karta savaiteje spustelnant.Sitie spustelejimai gali but paskutinis istreskimas i varliuku farsa, nejuokaukit su mozachistinem masinytem lenkimuose net miete nes jus tematot kitos masinos uodega ir furos rata-toliau Jums nezinomybe.Bukite atsargus varliukaiBet , kaip sakoma, "kuprota tik grabas istiesina", jie sako"kam mums tie griozdai, kai mes dviese vazinejam", o kad gyvybiskai svarbios erves ir gabaritu gyvybiskai svarbiu nera-tokio paziurio atstovams dzin.
2015-04-22 09:04
2015-04-22 08:34 rašė:uztenka ir tranzitui 85kw 4t bendrai masiai :) tai ir tai audinej uztenka tu 81kw.. nes pagal mase ir kw daro greiciu dezes ir perdavimus visokius.. kad nebutu persunku varikliui.. ten tu kw 81 bet ta masina greit nevaziuos neissibeges nes tai nebus imanoma.. tie 81kw dazniausiai pensininkams ekonomistams.. kad gink d.. nevirsytu 2t apsuku.. o jai paspaudzia kadanors virs 2t apsuku.. tai tiek dumu pasipila kad kelio nebesimato tam kas is paskos vaziavo.. :) aisku nuo tu suodziu besikaupianciu ir kitu reikalu buna.. kaip egr uzsikise turbinos stringa ir t.t.
Tai butent, palygink, kokia eismo situacija kelyje lenkdamas tu matai is Ford Transit 85kw ir kokia is pasato ar guolio 81kw.Jauti skirtuma?
2015-04-22 09:09
na va zmogus paklause apie varikli, o genialusis kvatriskis priejo isvada, kad is a6 lenkimo metu nieko nesimato, todel visi turi persest i vilkikus arba bent jau minimu i mikroautobusus:DDD siaip zmonem su psichikos negalia ne tik, kad vairuot nederetu, bet ir internete reiksti savo nuomones nereiketu...
2015-04-22 10:55
2015-04-22 09:00 rašė:Reikalo esmės nė vienas jūs nekertate.Maumas labai taikliai norėjo per dantį kitus partaukt, bet iš tiesų save sudirbo, nes visi iki 1 tokiom mašinom važinėjantys LT sąlygomis ne tik šliaužioja pažeme kiaušais braukdami per aslaltą, bet yra sadomozachistai, mozachistai savižudžiai, nes tokiuose triperiuose labai prastas matymo laukas, žema sėdėsena, per auto įvykį ekipažas suplojamas kaip varlės ir lieka faršas.O kalbant apie lenkimą, tai tokiame sraute ir LT kelių situacijoje išviso reik uždrausti lenkimus, nes su sėdintiems ant asfalto kamikadzėms atrodoi, kad jie mato situaciją kelyje nors iš tiesų jie kaip akli kačiukai jos nė velnio nemato.Lietuvos sčlygom lenkti saugu yra nebent su didelėm mašinom, pvz mikroautobusų, visureigių(kai kurių) ir rimtų minivenų vairuotojai mato eismo situaciją ir lenkimuose orientuojasi užtikrintai, nes matosi į priekį per visus šliužus, užstoja mažumėlę tik fūros.....Žmogeliui atrodo kad fūrą aplenkti vos ne žygdarbis.Esmė kaip tu ją lenki, nes sutrintų metalinėse konservų dėžutėse skraidančių varliukų tūkstančiai per metus.Norilenkti mieste ar trasoje-turi visų pirma važiuoti saugiu auto, iš kurio idelaus matymo laukas į priekį.Kaip Jūs įsivaizduojate matytmą situacijos kelyje, kai kiaušais kabinate asfaltą?

Va tokie žiopliukai ir svaigsta:"visureigiai tik kompleksuotiems, su įpatingais poreikiais ir išsišokėliams, didelėm mašinom važinėja dėl pasipūtimo" ir panašių kliedesiukų sau pateisinti varliukai šuoliuojantuys gatvėmis prisigalvoja.

Kas nesupratot dėl emocijų ir siuto, patikslinu.

Štai įsivaizduokit, vairuojate opvz Toyota ProAce arba VW Crafter, Multivan, pagaliau net Jeep Commander ar Voyager, ar aukstu Land Cruisr 120.kurie palyginus ne tokie jau milžinai nors ir erdvūs.Sėdite aukštai, saugioje mašinoje, nes jūsų kūnas 1m aukštyje nuo kitų mašinų ratų ir bamberių, o galva beveik 1, 5m virš pavojaus zonos, o šoninio ar kaktomuša susidūrimo metu, erdvioje mašinoje varlių faršu tapti beveik jokių šansų, kai mažose, žemos sėdėsenos ir prasto matymo lauko auto jūsų galvelės eina tiesiai į mirtinus smūgiuojančios mašinos agregatus, dėl mažos erdvės žmogus tampa mėsos ir išmatų kotletu, o kai salonas didesnis, tokia galimybė atkrenta.

Todėl nereikia galvoti apie tai kokios galios reik aplenkimui, tai beprasmės kalbos.Jūs negalite teisingai apskaičiuoti ir matyti situacijos kelyje kabindami pautas kelio pavirsiu savo utopiniuose susapnuouose fomule-1 boliduose, kai pilna užstojančių mašinų, tai geriau išviso nerizikuoti, nebent labai esate patyre-tik tada galima pateisinti riziką.Deje, patyre vairai tokiuose keliuose stengiasi nelenkti, yra šalių kur max 80-90 galima vaziuoti, jei ne autosrada.O pas mus mozachistai su savo busimais sarkofagais nardo tarp atlenkianciu priespriesais ir lenkiamu stabiagabariciu, todel beprasmiu auku kasdiena apstu.Ne variklio galia tai nulemia, o neteisingas žmogaus požiūris.....Pavyzdžiui mikroautobusui, minivenui ar aukštam visureigiui net dešiniavairiui lenkti yra žymiai paprasčiau nei su kokia Audi A6/A4/A3.Todėl pvz NO ir DK leidžiama tokias didesnes dešiniavairias mašinas registruoti be jokių išlygų, o SE ir FI išviso galima visus dešiniavairius(UK, IR)registruoti ir eksploatuoti nes ten saugūs keliai ir nebe toks koncentruotas srautas.Netgi pvz tarnybiniai pasto, avarinių tarnybų, kelninkų ir kiti sunkvežimiukai specialiai užsakomi dešiniavairiai.

Taigi, reziume, tikuosi įsigilinsit be emocijų ką pasakiau:
rinkites saugias transporto priemones, saugų manevravimą o ne tarp 66kw ar 100kw, (realybeje teturi 45 ir 70kw, tai kas is ju like net prie maximaliu teoriniu kw /4000Rpm ne daugiau 80% buvusios naujo variklio galios.O tie 4000Rpm kai turetu but tarkime tie 103kw naudojami karta savaiteje spustelnant.Sitie spustelejimai gali but paskutinis istreskimas i varliuku farsa, nejuokaukit su mozachistinem masinytem lenkimuose net miete nes jus tematot kitos masinos uodega ir furos rata-toliau Jums nezinomybe.Bukite atsargus varliukai

:lol:

Bet , kaip sakoma, "kuprota tik grabas istiesina", jie sako"kam mums tie griozdai, kai mes dviese vazinejam", o kad gyvybiskai svarbios erves ir gabaritu gyvybiskai svarbiu nera-tokio paziurio atstovams dzin.
:smilewink:
Bet tai kaip nusibodo jau tokie žmonės, pats važinėja su kažkokiu busu, jį įsimylėjęs apsikabinęs sėdi ir dabar kad kiša visiems, kad kiša, prisvaigsta visokių teorijų ir aiškina visiems persėsti prie tokių pačių. Maža to dar ironiškai kanda ir įžeidinėja kitus. Virgi tavo pasakyme tiesos yra, bet ką dabar daryt? Persėst visiem gal į tankus ar fūras visiems susipirk. Prašei nereaguot su emocijom, tai nerašyk pats pagautas emocijų.

Autoriui: Apie A6 su 81kw ir 6 pavarom neteko girdėti, nurodytam skelbime gali būti pavarų dėžė keista. Jei keista, tai automobilis gali sunkiai važiuoti, nes greičiausiai bus įdėta nuo PD variklio (jei tai įmanoma), kur galimai perdavimai skiriasi. Tačiau su originalia dėže automobilis puikiai važiuoja, ir jei įdėjus papildoma 6 pavarą jis puikiai važiuos ir su ja, turiu omeny, kad galios pakaktu. Neklausyk čia visų lakūnų, nebent pats toks esi.
2015-04-22 11:52
cia isvis komentatoriu ar diskutuotoju normaliu ner :D 90proc mokykloje neturi ka veikti kinderiai.. 10proc gal kazka ir zino is patirties :)
2015-04-22 12:00
Ech.. Chebra, paskaitykit pirma posta, ir pamatysit kaip nusivaziavot i pievas.. Apie mikriukus pradejo kalbet jau..
2015-04-22 12:49
2015-04-22 09:00 rašė:Reikalo esmės nė vienas jūs nekertate.Maumas labai taikliai norėjo per dantį kitus partaukt, bet iš tiesų save sudirbo, nes visi iki 1 tokiom mašinom važinėjantys LT sąlygomis ne tik šliaužioja pažeme kiaušais braukdami per aslaltą, bet yra sadomozachistai, mozachistai savižudžiai, nes tokiuose triperiuose labai prastas matymo laukas, žema sėdėsena, per auto įvykį ekipažas suplojamas kaip varlės ir lieka faršas.O kalbant apie lenkimą, tai tokiame sraute ir LT kelių situacijoje išviso reik uždrausti lenkimus, nes su sėdintiems ant asfalto kamikadzėms atrodoi, kad jie mato situaciją kelyje nors iš tiesų jie kaip akli kačiukai jos nė velnio nemato.Lietuvos sčlygom lenkti saugu yra nebent su didelėm mašinom, pvz mikroautobusų, visureigių(kai kurių) ir rimtų minivenų vairuotojai mato eismo situaciją ir lenkimuose orientuojasi užtikrintai, nes matosi į priekį per visus šliužus, užstoja mažumėlę tik fūros.....Žmogeliui atrodo kad fūrą aplenkti vos ne žygdarbis.Esmė kaip tu ją lenki, nes sutrintų metalinėse konservų dėžutėse skraidančių varliukų tūkstančiai per metus.Norilenkti mieste ar trasoje-turi visų pirma važiuoti saugiu auto, iš kurio idelaus matymo laukas į priekį.Kaip Jūs įsivaizduojate matytmą situacijos kelyje, kai kiaušais kabinate asfaltą?

Va tokie žiopliukai ir svaigsta:"visureigiai tik kompleksuotiems, su įpatingais poreikiais ir išsišokėliams, didelėm mašinom važinėja dėl pasipūtimo" ir panašių kliedesiukų sau pateisinti varliukai šuoliuojantuys gatvėmis prisigalvoja.

Kas nesupratot dėl emocijų ir siuto, patikslinu.

Štai įsivaizduokit, vairuojate opvz Toyota ProAce arba VW Crafter, Multivan, pagaliau net Jeep Commander ar Voyager, ar aukstu Land Cruisr 120.kurie palyginus ne tokie jau milžinai nors ir erdvūs.Sėdite aukštai, saugioje mašinoje, nes jūsų kūnas 1m aukštyje nuo kitų mašinų ratų ir bamberių, o galva beveik 1, 5m virš pavojaus zonos, o šoninio ar kaktomuša susidūrimo metu, erdvioje mašinoje varlių faršu tapti beveik jokių šansų, kai mažose, žemos sėdėsenos ir prasto matymo lauko auto jūsų galvelės eina tiesiai į mirtinus smūgiuojančios mašinos agregatus, dėl mažos erdvės žmogus tampa mėsos ir išmatų kotletu, o kai salonas didesnis, tokia galimybė atkrenta.

Todėl nereikia galvoti apie tai kokios galios reik aplenkimui, tai beprasmės kalbos.Jūs negalite teisingai apskaičiuoti ir matyti situacijos kelyje kabindami pautas kelio pavirsiu savo utopiniuose susapnuouose fomule-1 boliduose, kai pilna užstojančių mašinų, tai geriau išviso nerizikuoti, nebent labai esate patyre-tik tada galima pateisinti riziką.Deje, patyre vairai tokiuose keliuose stengiasi nelenkti, yra šalių kur max 80-90 galima vaziuoti, jei ne autosrada.O pas mus mozachistai su savo busimais sarkofagais nardo tarp atlenkianciu priespriesais ir lenkiamu stabiagabariciu, todel beprasmiu auku kasdiena apstu.Ne variklio galia tai nulemia, o neteisingas žmogaus požiūris.....Pavyzdžiui mikroautobusui, minivenui ar aukštam visureigiui net dešiniavairiui lenkti yra žymiai paprasčiau nei su kokia Audi A6/A4/A3.Todėl pvz NO ir DK leidžiama tokias didesnes dešiniavairias mašinas registruoti be jokių išlygų, o SE ir FI išviso galima visus dešiniavairius(UK, IR)registruoti ir eksploatuoti nes ten saugūs keliai ir nebe toks koncentruotas srautas.Netgi pvz tarnybiniai pasto, avarinių tarnybų, kelninkų ir kiti sunkvežimiukai specialiai užsakomi dešiniavairiai.

Taigi, reziume, tikuosi įsigilinsit be emocijų ką pasakiau:
rinkites saugias transporto priemones, saugų manevravimą o ne tarp 66kw ar 100kw, (realybeje teturi 45 ir 70kw, tai kas is ju like net prie maximaliu teoriniu kw /4000Rpm ne daugiau 80% buvusios naujo variklio galios.O tie 4000Rpm kai turetu but tarkime tie 103kw naudojami karta savaiteje spustelnant.Sitie spustelejimai gali but paskutinis istreskimas i varliuku farsa, nejuokaukit su mozachistinem masinytem lenkimuose net miete nes jus tematot kitos masinos uodega ir furos rata-toliau Jums nezinomybe.Bukite atsargus varliukai

:lol:

Bet , kaip sakoma, "kuprota tik grabas istiesina", jie sako"kam mums tie griozdai, kai mes dviese vazinejam", o kad gyvybiskai svarbios erves ir gabaritu gyvybiskai svarbiu nera-tokio paziurio atstovams dzin.
:smilewink:
2015-04-22 10:55 rašė:Bet tai kaip nusibodo jau tokie žmonės, pats važinėja su kažkokiu busu, jį įsimylėjęs apsikabinęs sėdi ir dabar kad kiša visiems, kad kiša, prisvaigsta visokių teorijų ir aiškina visiems persėsti prie tokių pačių. Maža to dar ironiškai kanda ir įžeidinėja kitus. Virgi tavo pasakyme tiesos yra, bet ką dabar daryt? Persėst visiem gal į tankus ar fūras visiems susipirk. Prašei nereaguot su emocijom, tai nerašyk pats pagautas emocijų.

Autoriui: Apie A6 su 81kw ir 6 pavarom neteko girdėti, nurodytam skelbime gali būti pavarų dėžė keista. Jei keista, tai automobilis gali sunkiai važiuoti, nes greičiausiai bus įdėta nuo PD variklio (jei tai įmanoma), kur galimai perdavimai skiriasi. Tačiau su originalia dėže automobilis puikiai važiuoja, ir jei įdėjus papildoma 6 pavarą jis puikiai važiuos ir su ja, turiu omeny, kad galios pakaktu. Neklausyk čia visų lakūnų, nebent pats toks esi.
Noredamas kanors protingo pasakyt bereikalo pats isizeidi, nieko as neizeidineju, tik akcentuoju tai, kas skraiduokliams arba tamsus miskas arba yra tokiu, kurie isviso nusisjauna i kitu esimo dalyviu gyvybes, bendruomeniskuma kelyje.Is dideliu masinu geriau modeliuojasi teisingi ejimai masinu sraute,
tik ta norejau pasakyti, o kai yra pilnos gatves kamikadziu, tai reik juos patraukt per danti, kitaip jiems nedasunta:)

Apie esimo sauguma sakau, ir man nusispjauti pvz kuo tu pvz vazineji,
ir pats ne viena ir ne du vairuoju.
20 metu esu visureigiu fanas, o ne "kazkokiu busu",
tarp ju -desimtys projektu, ir tik mazuma tarp tu projektu lengvu paprastu auto pvz Impreza, A Quattro , pasat W8 ir pan.

Sakau apie tai, kaip
suvaikeje zmones su varliamusiais svajoja lenkti, lakstyti
kai tam neturi normaliu galimybiu ir sudarineja avarines situacijas.

Isivaizduok, koks lenkimas gali buti tunelyje, taciau panasiom
salygom kaip tunelyje ir duodasi su visokiom
a3, a4, a6 a8 BMW 3, 5kl ir pan:)

Ne karta del tokiu lenkianciu sumacheriu teko sukti i pakeles ,
nors galejau ir nesukti , kaip pvz viena gilia ziema issoko siaurame kelyje pasatas tiesiai pries mano Land Cruiseri kuris sveria 2, 5tonos tuscias, irgi lenke vaikis, dabar vezimelyje vazinetusi jei nebuciau i pusnynus ir griovius pasitraukes.O kai tokiu pilna, tai kodel as turiu tyleti?

Tas varliamusys net nesustojo, uztat pasienieciai su dzipu sustojo padet ir nustebo, kokie sumacheriai laksto.Dar dabar turiu to skraidancio varlioko valst.nr uzsirases:)

Paprasciausiai stovejo pakeleje fura uzgesusi ir issikisusi i vaz.dali, o tas "greitaeigis"cipuotas kibiras nieko nematydamas lenke ir islindo sus savo triperiu mums pries nosi

Ir tokiu aklu soperiu pilna.

Jei netikite kad tokie šoperiai= chuliganams, ir dar patys isivaiozduojate kad vairuojate ir galite vazineti kaip autosporte, tai geriau nusipirkit nors moteriskus dzipukus pvz BMW X5 ar Touareg, is ju nors situaacija auto sraute ir siaip kelyje geriau matosi, neiskisite priespriesiais ir neususizalosit:)

O jei norisi rimtai pasportuoti, tai nusiperki EVO ir duodiesi Utenos rajone zvyrkeliais:)arba kaip mes-koki Nissan Partol dyzeli ir i off-road.Nejaugi neuztenka lekti ir lenkti nerizikuojant, nekeliant kitiems pavojaus autosradose?Ar siaip kur viena kryptimi bent dvi juostos?
Juk pas mus LT dar ir dviratininkai-kamikadzes lenda i greitkelius, kai pvz Skandinavijoje sestu i atrestine jei sugautu taip vazinejant kaip LT jie mina greitkeliuose ar net ju tipo applinkeliuose Vilniuje.

Mane jau iki tiek dakniso dunduliai su dyzelinem slyvom Vilniuje ir mergos su golfais nardsncios kamsciuose skersai isilgai per visas juostas, kad nutariau mieste atsisakyti masinos ateityje.
Tai bera butinybe.

Butinybe va toks ENDURO 2015 modelis kaip foto.Kainuoja tiek pat kiek"slyva"2, 9D bet sveikiau ir greiciau piko metu galima nukakti tuos kelis km i darba.Kai mpaspaudziu signala tai visos panos spiegia, vairuokliai laikina, nes mato-su posukiais, su sviesom, su stspindincia ryskia apranga -kulturingas vairuotojas vaziuoja.


2015-04-22 12:53
Geriztant prie temos bent man smagiausias yra 110kw TDI PD.

Taciau betkuriuo atveju tobulesnis ir zymiai smagesnis
yra V6 120kw TDI ir 132kw TDI, kad ir kiek tu besmaugtum ta PDPurskalai laiko iki 230-250k km, ne ilgiau,
pursktuko kaina apie 700-600 litu naujo 1-no.

Dabartiniu metu PD kaina apie 180 euro uz 1-na.
(jei neklystu)

Jei negasdina, tai lengvai 110kw remapinasi iki 130kw ~400Nm
2015-04-22 13:33
2015-04-22 12:53 rašė:Geriztant prie temos bent man smagiausias yra 110kw TDI PD.

Taciau betkuriuo atveju tobulesnis ir zymiai smagesnis
yra V6 120kw TDI ir 132kw TDI, kad ir kiek tu besmaugtum ta PD

:thumbup:

Purskalai laiko iki 230-250k km, ne ilgiau,
pursktuko kaina apie 700-600 litu naujo 1-no.

Dabartiniu metu PD kaina apie 180 euro uz 1-na.
(jei neklystu)

Jei negasdina, tai lengvai 110kw remapinasi iki 130kw ~400Nm
kada nustosi kliedeti
(3586)
2015-04-22 13:45
2015-04-22 12:53 rašė:Geriztant prie temos bent man smagiausias yra 110kw TDI PD.

Taciau betkuriuo atveju tobulesnis ir zymiai smagesnis
yra V6 120kw TDI ir 132kw TDI, kad ir kiek tu besmaugtum ta PD

:thumbup:

Purskalai laiko iki 230-250k km, ne ilgiau,
pursktuko kaina apie 700-600 litu naujo 1-no.

Dabartiniu metu PD kaina apie 180 euro uz 1-na.
(jei neklystu)

Jei negasdina, tai lengvai 110kw remapinasi iki 130kw ~400Nm
bled tave uzvilko turbut is cigonu pirkai vel
2015-04-22 14:06
Taigi kad dar ir pd purškalų paskirtytojas silpnoji grandis ir tenka pirkt neretai, vien jo kaina 160 euro, purskalai eina jei pigesni nuo ~170 euro uz 1-na o padoresni po ~190 euro.1, 9PD tdi 110kw mazumele pigesni, bet...

http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-VW-Passat-Skoda-Seat-PD-Diesel-Injector-2-0-TDI-16V-03G130073S-03G130073D-/201315006748?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2edf4f391c

neturit ka karktelt tai bent patyletumet

2015-04-22 14:29
2015-04-22 14:06 rašė:Taigi kad dar ir pd purškalų paskirtytojas silpnoji grandis ir tenka pirkt neretai, vien jo kaina 160 euro, purskalai eina jei pigesni nuo ~170 euro uz 1-na o padoresni po ~190 euro.1, 9PD tdi 110kw mazumele pigesni, bet...

http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-VW-Passat-Skoda-Seat-PD-Diesel-Injector-2-0-TDI-16V-03G130073S-03G130073D-/201315006748?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2edf4f391c

neturit ka karktelt tai bent patyletumet

:lol:
zmogus klaue ar ten pd ir nuo kada pradejo eit pd.. o tu svaigsti apei savo v6 .. tema neaiski skaityt nemoki ar tik pliurpt tiesa apie v6 ir neitma ?:D
2015-04-22 14:30
zmogau, tu gryzk i zeme, ir skaityk, ko klausiau :)
2015-04-22 14:48
Variklio degimo kameros, cilindru principas toks pat •TDI• ir •tdi pd •tik PD experimentas kuriame purkstukai valdomi is velenelio.Be to, milijona kartu vwclub ir audi club autobanginiai autoplius sie klausimai aptarti, netgi cia nuo temos nukrypimus ne as pradejau, o apie "šliaužiojimus pažeme"ir panašius bajerius kiti pradėjo skaldyti.Kai tokio "rimtumo"temos, atleiskit, belieka tk bajerius ir skaldyti.

Grazios dienos visiems rimtiems šoperiams nuo rimtumo suakmenėjusiom fizionomijom
2015-04-22 14:51
2015-04-22 09:00 rašė:Reikalo esmės nė vienas jūs nekertate.Maumas labai taikliai norėjo per dantį kitus partaukt, bet iš tiesų save sudirbo, nes visi iki 1 tokiom mašinom važinėjantys LT sąlygomis ne tik šliaužioja pažeme kiaušais braukdami per aslaltą, bet yra sadomozachistai, mozachistai savižudžiai, nes tokiuose triperiuose labai prastas matymo laukas, žema sėdėsena, per auto įvykį ekipažas suplojamas kaip varlės ir lieka faršas.O kalbant apie lenkimą, tai tokiame sraute ir LT kelių situacijoje išviso reik uždrausti lenkimus, nes su sėdintiems ant asfalto kamikadzėms atrodoi, kad jie mato situaciją kelyje nors iš tiesų jie kaip akli kačiukai jos nė velnio nemato.Lietuvos sčlygom lenkti saugu yra nebent su didelėm mašinom, pvz mikroautobusų, visureigių(kai kurių) ir rimtų minivenų vairuotojai mato eismo situaciją ir lenkimuose orientuojasi užtikrintai, nes matosi į priekį per visus šliužus, užstoja mažumėlę tik fūros.....Žmogeliui atrodo kad fūrą aplenkti vos ne žygdarbis.Esmė kaip tu ją lenki, nes sutrintų metalinėse konservų dėžutėse skraidančių varliukų tūkstančiai per metus.Norilenkti mieste ar trasoje-turi visų pirma važiuoti saugiu auto, iš kurio idelaus matymo laukas į priekį.Kaip Jūs įsivaizduojate matytmą situacijos kelyje, kai kiaušais kabinate asfaltą?

Va tokie žiopliukai ir svaigsta:"visureigiai tik kompleksuotiems, su įpatingais poreikiais ir išsišokėliams, didelėm mašinom važinėja dėl pasipūtimo" ir panašių kliedesiukų sau pateisinti varliukai šuoliuojantuys gatvėmis prisigalvoja.

Kas nesupratot dėl emocijų ir siuto, patikslinu.

Štai įsivaizduokit, vairuojate opvz Toyota ProAce arba VW Crafter, Multivan, pagaliau net Jeep Commander ar Voyager, ar aukstu Land Cruisr 120.kurie palyginus ne tokie jau milžinai nors ir erdvūs.Sėdite aukštai, saugioje mašinoje, nes jūsų kūnas 1m aukštyje nuo kitų mašinų ratų ir bamberių, o galva beveik 1, 5m virš pavojaus zonos, o šoninio ar kaktomuša susidūrimo metu, erdvioje mašinoje varlių faršu tapti beveik jokių šansų, kai mažose, žemos sėdėsenos ir prasto matymo lauko auto jūsų galvelės eina tiesiai į mirtinus smūgiuojančios mašinos agregatus, dėl mažos erdvės žmogus tampa mėsos ir išmatų kotletu, o kai salonas didesnis, tokia galimybė atkrenta.

Todėl nereikia galvoti apie tai kokios galios reik aplenkimui, tai beprasmės kalbos.Jūs negalite teisingai apskaičiuoti ir matyti situacijos kelyje kabindami pautas kelio pavirsiu savo utopiniuose susapnuouose fomule-1 boliduose, kai pilna užstojančių mašinų, tai geriau išviso nerizikuoti, nebent labai esate patyre-tik tada galima pateisinti riziką.Deje, patyre vairai tokiuose keliuose stengiasi nelenkti, yra šalių kur max 80-90 galima vaziuoti, jei ne autosrada.O pas mus mozachistai su savo busimais sarkofagais nardo tarp atlenkianciu priespriesais ir lenkiamu stabiagabariciu, todel beprasmiu auku kasdiena apstu.Ne variklio galia tai nulemia, o neteisingas žmogaus požiūris.....Pavyzdžiui mikroautobusui, minivenui ar aukštam visureigiui net dešiniavairiui lenkti yra žymiai paprasčiau nei su kokia Audi A6/A4/A3.Todėl pvz NO ir DK leidžiama tokias didesnes dešiniavairias mašinas registruoti be jokių išlygų, o SE ir FI išviso galima visus dešiniavairius(UK, IR)registruoti ir eksploatuoti nes ten saugūs keliai ir nebe toks koncentruotas srautas.Netgi pvz tarnybiniai pasto, avarinių tarnybų, kelninkų ir kiti sunkvežimiukai specialiai užsakomi dešiniavairiai.

Taigi, reziume, tikuosi įsigilinsit be emocijų ką pasakiau:
rinkites saugias transporto priemones, saugų manevravimą o ne tarp 66kw ar 100kw, (realybeje teturi 45 ir 70kw, tai kas is ju like net prie maximaliu teoriniu kw /4000Rpm ne daugiau 80% buvusios naujo variklio galios.O tie 4000Rpm kai turetu but tarkime tie 103kw naudojami karta savaiteje spustelnant.Sitie spustelejimai gali but paskutinis istreskimas i varliuku farsa, nejuokaukit su mozachistinem masinytem lenkimuose net miete nes jus tematot kitos masinos uodega ir furos rata-toliau Jums nezinomybe.Bukite atsargus varliukai

:lol:

Bet , kaip sakoma, "kuprota tik grabas istiesina", jie sako"kam mums tie griozdai, kai mes dviese vazinejam", o kad gyvybiskai svarbios erves ir gabaritu gyvybiskai svarbiu nera-tokio paziurio atstovams dzin.
:smilewink:
Taip susidurimo metu geriau sedeti sunkesnei arba aukstesnei masinoj, bet apie lenkimus tai nusipezejai nereikia sedeti metro aukstyje kad gerai matyti kelia, o ir su dzipais trasoj sunku vazinet nes nestabilios labai net kliuti neapvaziuosi i griovi nuleksi o ir lenkime tai su dzipu vaziuojant nors ir matai kad 500m laisvas kelias vistiek dar galvoji ar spesi aplenkti kai sedanui pakankamai galingan uztenka 100m aplenkti.
Su protu vazinejant patogiau vaziuot su zemesne masina , dzipai trasoms netinka
2015-04-22 15:06
kas del 81kw ant a6 tai motoras geras istvermingas , jai daug babkiu neturi tai toki tik ir reikia imti, o kas del galio tai visos masinos vaziuoja bet vienos lengviau begejasi kitos sunkiau tai kam kas svarbiau ar kad trauktu bet ir mokesi didesnius pinigus eksploatacijai arba kad tik vaziuoti bet maziau kainuos eksploatacija.
2015-04-22 15:07
Audi A6 tiek 81kw TDI tiek 85kw tdi pd ejo nuo 98-2000m galo iki 2001m vidurio ir tik su 5 pavarom arba automatas paprastas(ne triptronikas) 4 begiu.96kw tdi pd ejo nuo 2001 vidurio iki 2005m beveik.Bet irgi 5 begiu mechanas o automatas su varijatoriumi CVT multitroniku(daug sudetingesne nei triptronikas).VW Bora atitinkamai pvz gaminta nuo 2001 iki 2004m galo tiek tdi pd 74kw tiek 96kw tdi pd ir nebuvo ju su 6 pavarom.Variklio degimo kameros, cilindru principas toks pat •TDI• ir •tdi pd •tik PD experimentas kuriame purkstukai valdomi is velenelio.Be to, milijona kartu vwclub ir audi club autobanginiai autoplius sie klausimai aptarti, netgi cia nuo temos nukrypimus ne as pradejau, o apie "šliaužiojimus pažeme"ir panašius bajerius kiti pradėjo skaldyti.Kai tokio "rimtumo"temos, atleiskit, belieka tk bajerius ir skaldyti.

Grazios dienos visiems rimtiems šoperiams nuo rimtumo suakmenėjusiom fizionomijom


2015-04-22 15:36
2015-04-22 15:07 rašė:Audi A6 tiek 81kw TDI tiek 85kw tdi pd ejo nuo 98-2000m galo iki 2001m vidurio ir tik su 5 pavarom arba automatas paprastas(ne triptronikas) 4 begiu.96kw tdi pd ejo nuo 2001 vidurio iki 2005m beveik.Bet irgi 5 begiu mechanas o automatas su varijatoriumi CVT multitroniku(daug sudetingesne nei triptronikas).VW Bora atitinkamai pvz gaminta nuo 2001 iki 2004m galo tiek tdi pd 74kw tiek 96kw tdi pd ir nebuvo ju su 6 pavarom.Variklio degimo kameros, cilindru principas toks pat •TDI• ir •tdi pd •tik PD experimentas kuriame purkstukai valdomi is velenelio.Be to, milijona kartu vwclub ir audi club autobanginiai autoplius sie klausimai aptarti, netgi cia nuo temos nukrypimus ne as pradejau, o apie "šliaužiojimus pažeme"ir panašius bajerius kiti pradėjo skaldyti.Kai tokio "rimtumo"temos, atleiskit, belieka tk bajerius ir skaldyti.

Grazios dienos visiems rimtiems šoperiams nuo rimtumo suakmenėjusiom fizionomijom


:lol:
pataisysiu paprasti 1, 9tdi 81kw ejo nuo 97 iki 2001 metu nuo 2001 metu montavo 1, 9pd 96kw iki pat galo modelio o jokiu 85kw nebuvo ant a6 nebent koks labai retas spec uzsakymas
2015-04-22 15:57
2015-04-22 15:07 rašė:Audi A6 tiek 81kw TDI tiek 85kw tdi pd ejo nuo 98-2000m galo iki 2001m vidurio ir tik su 5 pavarom arba automatas paprastas(ne triptronikas) 4 begiu.96kw tdi pd ejo nuo 2001 vidurio iki 2005m beveik.Bet irgi 5 begiu mechanas o automatas su varijatoriumi CVT multitroniku(daug sudetingesne nei triptronikas).VW Bora atitinkamai pvz gaminta nuo 2001 iki 2004m galo tiek tdi pd 74kw tiek 96kw tdi pd ir nebuvo ju su 6 pavarom.Variklio degimo kameros, cilindru principas toks pat •TDI• ir •tdi pd •tik PD experimentas kuriame purkstukai valdomi is velenelio.Be to, milijona kartu vwclub ir audi club autobanginiai autoplius sie klausimai aptarti, netgi cia nuo temos nukrypimus ne as pradejau, o apie "šliaužiojimus pažeme"ir panašius bajerius kiti pradėjo skaldyti.Kai tokio "rimtumo"temos, atleiskit, belieka tk bajerius ir skaldyti.

Grazios dienos visiems rimtiems šoperiams nuo rimtumo suakmenėjusiom fizionomijom


:lol:
2015-04-22 15:36 rašė:pataisysiu paprasti 1, 9tdi 81kw ejo nuo 97 iki 2001 metu nuo 2001 metu montavo 1, 9pd 96kw iki pat galo modelio o jokiu 85kw nebuvo ant a6 nebent koks labai retas spec uzsakymas
Maciau savo akim seniai seniai France aiksteleje, tai apakom.Universlas A6 ejo su 85kw tdi pd vos 7 menesius gamino nuo 2000 -10men iki 2001m 05 menesio-tas pats grynas Sharano motoras(originalas).Grizes pats tycia uzejau paklasuti i mooler auto, tikrai gamino, taciau sharanai ejo su 85kw tdi pd iki 2003m /4motion iki 2004m/galo o !su 96kw PD-duzu ejo net iki 2010m!!!Reiskia pasiteisino tas , o ne 85kw varijantas?Mes irgi galvojome isigyti Sharan 4motion`a bet ju deje negamino su 96kw tdi pd, tik 85:( o toks pasirode skystokas.Tada isekojom lakstem net olandijoje, belgijoije, danijoje ir sveduose negavom ir 2, 8 VR6 150kw, kuris ejo nuo 2003 iki 2010 bet ne senesnio kaip 2008m benzo...deje...deficitas...o poto isejo naujasiais 2, 0FSI 147kw benz sharan 4motion iki dabar ir 2, 0 PD TDI 103kw kuris eina nuo 2005 iki dabar.Reiskia vienintelis pasiteisinęs, ir vieni iš patkimiausių manau PD yra 96kw-ir 103kw varijantas, jeigu jau gamintos kantrios masinos toki ilga laikotarpi.Nestudijavau konstrukcijos, bet manau panašūs motorai?
2015-04-22 15:59
2015-04-22 15:07 rašė:Audi A6 tiek 81kw TDI tiek 85kw tdi pd ejo nuo 98-2000m galo iki 2001m vidurio ir tik su 5 pavarom arba automatas paprastas(ne triptronikas) 4 begiu.96kw tdi pd ejo nuo 2001 vidurio iki 2005m beveik.Bet irgi 5 begiu mechanas o automatas su varijatoriumi CVT multitroniku(daug sudetingesne nei triptronikas).VW Bora atitinkamai pvz gaminta nuo 2001 iki 2004m galo tiek tdi pd 74kw tiek 96kw tdi pd ir nebuvo ju su 6 pavarom.Variklio degimo kameros, cilindru principas toks pat •TDI• ir •tdi pd •tik PD experimentas kuriame purkstukai valdomi is velenelio.Be to, milijona kartu vwclub ir audi club autobanginiai autoplius sie klausimai aptarti, netgi cia nuo temos nukrypimus ne as pradejau, o apie "šliaužiojimus pažeme"ir panašius bajerius kiti pradėjo skaldyti.Kai tokio "rimtumo"temos, atleiskit, belieka tk bajerius ir skaldyti.

Grazios dienos visiems rimtiems šoperiams nuo rimtumo suakmenėjusiom fizionomijom


:lol:
2015-04-22 15:36 rašė:pataisysiu paprasti 1, 9tdi 81kw ejo nuo 97 iki 2001 metu nuo 2001 metu montavo 1, 9pd 96kw iki pat galo modelio o jokiu 85kw nebuvo ant a6 nebent koks labai retas spec uzsakymas
2015-04-22 15:57 rašė:Maciau savo akim seniai seniai France aiksteleje, tai apakom.Universlas A6 ejo su 85kw tdi pd vos 7 menesius gamino nuo 2000 -10men iki 2001m 05 menesio-tas pats grynas Sharano motoras(originalas).Grizes pats tycia uzejau paklasuti i mooler auto, tikrai gamino, taciau sharanai ejo su 85kw tdi pd iki 2003m /4motion iki 2004m/galo o !su 96kw PD-duzu ejo net iki 2010m!!!Reiskia pasiteisino tas , o ne 85kw varijantas?Mes irgi galvojome isigyti Sharan 4motion`a bet ju deje negamino su 96kw tdi pd, tik 85:( o toks pasirode skystokas.Tada isekojom lakstem net olandijoje, belgijoije, danijoje ir sveduose negavom ir 2, 8 VR6 150kw, kuris ejo nuo 2003 iki 2010 bet ne senesnio kaip 2008m benzo...deje...deficitas...o poto isejo naujasiais 2, 0FSI 147kw benz sharan 4motion iki dabar ir 2, 0 PD TDI 103kw kuris eina nuo 2005 iki dabar.Reiskia vienintelis pasiteisinęs, ir vieni iš patkimiausių manau PD yra 96kw-ir 103kw varijantas, jeigu jau gamintos kantrios masinos toki ilga laikotarpi.Nestudijavau konstrukcijos, bet manau panašūs motorai?
o tu nezinojai kad Ford Galaxy eina su 1, 9 96kw pd varikliu ?
2015-04-22 16:02
galiu papasakoti ka daro su taips 1, 9pd ir 2, 0 varikliais.. tai pasiema 1, 9 bloka.. deda 2, 0 galva ir vazineja.. nes 2, 0 pd variklis linksta daznai ju stygius..
2015-04-22 19:02
2015-04-22 09:00 rašė:Reikalo esmės nė vienas jūs nekertate.Maumas labai taikliai norėjo per dantį kitus partaukt, bet iš tiesų save sudirbo, nes visi iki 1 tokiom mašinom važinėjantys LT sąlygomis ne tik šliaužioja pažeme kiaušais braukdami per aslaltą, bet yra sadomozachistai, mozachistai savižudžiai, nes tokiuose triperiuose labai prastas matymo laukas, žema sėdėsena, per auto įvykį ekipažas suplojamas kaip varlės ir lieka faršas.O kalbant apie lenkimą, tai tokiame sraute ir LT kelių situacijoje išviso reik uždrausti lenkimus, nes su sėdintiems ant asfalto kamikadzėms atrodoi, kad jie mato situaciją kelyje nors iš tiesų jie kaip akli kačiukai jos nė velnio nemato.Lietuvos sčlygom lenkti saugu yra nebent su didelėm mašinom, pvz mikroautobusų, visureigių(kai kurių) ir rimtų minivenų vairuotojai mato eismo situaciją ir lenkimuose orientuojasi užtikrintai, nes matosi į priekį per visus šliužus, užstoja mažumėlę tik fūros.....Žmogeliui atrodo kad fūrą aplenkti vos ne žygdarbis.Esmė kaip tu ją lenki, nes sutrintų metalinėse konservų dėžutėse skraidančių varliukų tūkstančiai per metus.Norilenkti mieste ar trasoje-turi visų pirma važiuoti saugiu auto, iš kurio idelaus matymo laukas į priekį.Kaip Jūs įsivaizduojate matytmą situacijos kelyje, kai kiaušais kabinate asfaltą?

Va tokie žiopliukai ir svaigsta:"visureigiai tik kompleksuotiems, su įpatingais poreikiais ir išsišokėliams, didelėm mašinom važinėja dėl pasipūtimo" ir panašių kliedesiukų sau pateisinti varliukai šuoliuojantuys gatvėmis prisigalvoja.

Kas nesupratot dėl emocijų ir siuto, patikslinu.

Štai įsivaizduokit, vairuojate opvz Toyota ProAce arba VW Crafter, Multivan, pagaliau net Jeep Commander ar Voyager, ar aukstu Land Cruisr 120.kurie palyginus ne tokie jau milžinai nors ir erdvūs.Sėdite aukštai, saugioje mašinoje, nes jūsų kūnas 1m aukštyje nuo kitų mašinų ratų ir bamberių, o galva beveik 1, 5m virš pavojaus zonos, o šoninio ar kaktomuša susidūrimo metu, erdvioje mašinoje varlių faršu tapti beveik jokių šansų, kai mažose, žemos sėdėsenos ir prasto matymo lauko auto jūsų galvelės eina tiesiai į mirtinus smūgiuojančios mašinos agregatus, dėl mažos erdvės žmogus tampa mėsos ir išmatų kotletu, o kai salonas didesnis, tokia galimybė atkrenta.

Todėl nereikia galvoti apie tai kokios galios reik aplenkimui, tai beprasmės kalbos.Jūs negalite teisingai apskaičiuoti ir matyti situacijos kelyje kabindami pautas kelio pavirsiu savo utopiniuose susapnuouose fomule-1 boliduose, kai pilna užstojančių mašinų, tai geriau išviso nerizikuoti, nebent labai esate patyre-tik tada galima pateisinti riziką.Deje, patyre vairai tokiuose keliuose stengiasi nelenkti, yra šalių kur max 80-90 galima vaziuoti, jei ne autosrada.O pas mus mozachistai su savo busimais sarkofagais nardo tarp atlenkianciu priespriesais ir lenkiamu stabiagabariciu, todel beprasmiu auku kasdiena apstu.Ne variklio galia tai nulemia, o neteisingas žmogaus požiūris.....Pavyzdžiui mikroautobusui, minivenui ar aukštam visureigiui net dešiniavairiui lenkti yra žymiai paprasčiau nei su kokia Audi A6/A4/A3.Todėl pvz NO ir DK leidžiama tokias didesnes dešiniavairias mašinas registruoti be jokių išlygų, o SE ir FI išviso galima visus dešiniavairius(UK, IR)registruoti ir eksploatuoti nes ten saugūs keliai ir nebe toks koncentruotas srautas.Netgi pvz tarnybiniai pasto, avarinių tarnybų, kelninkų ir kiti sunkvežimiukai specialiai užsakomi dešiniavairiai.

Taigi, reziume, tikuosi įsigilinsit be emocijų ką pasakiau:
rinkites saugias transporto priemones, saugų manevravimą o ne tarp 66kw ar 100kw, (realybeje teturi 45 ir 70kw, tai kas is ju like net prie maximaliu teoriniu kw /4000Rpm ne daugiau 80% buvusios naujo variklio galios.O tie 4000Rpm kai turetu but tarkime tie 103kw naudojami karta savaiteje spustelnant.Sitie spustelejimai gali but paskutinis istreskimas i varliuku farsa, nejuokaukit su mozachistinem masinytem lenkimuose net miete nes jus tematot kitos masinos uodega ir furos rata-toliau Jums nezinomybe.Bukite atsargus varliukai

:lol:

Bet , kaip sakoma, "kuprota tik grabas istiesina", jie sako"kam mums tie griozdai, kai mes dviese vazinejam", o kad gyvybiskai svarbios erves ir gabaritu gyvybiskai svarbiu nera-tokio paziurio atstovams dzin.
:smilewink:
Pravažiuok bent kartą Via Balticos keliu Kaunas-Marijampole tada kalbek visažini, pvž tam kelyje nelenkt neįmanoma tai ka patarsi? Šliaužtis paskui furą jai sėdi pvž kokiam kibire?
(3562 / +1)
2015-04-22 19:31
2015-04-22 09:00 rašė:Reikalo esmės nė vienas jūs nekertate.Maumas labai taikliai norėjo per dantį kitus partaukt, bet iš tiesų save sudirbo, nes visi iki 1 tokiom mašinom važinėjantys LT sąlygomis ne tik šliaužioja pažeme kiaušais braukdami per aslaltą, bet yra sadomozachistai, mozachistai savižudžiai, nes tokiuose triperiuose labai prastas matymo laukas, žema sėdėsena, per auto įvykį ekipažas suplojamas kaip varlės ir lieka faršas.O kalbant apie lenkimą, tai tokiame sraute ir LT kelių situacijoje išviso reik uždrausti lenkimus, nes su sėdintiems ant asfalto kamikadzėms atrodoi, kad jie mato situaciją kelyje nors iš tiesų jie kaip akli kačiukai jos nė velnio nemato.Lietuvos sčlygom lenkti saugu yra nebent su didelėm mašinom, pvz mikroautobusų, visureigių(kai kurių) ir rimtų minivenų vairuotojai mato eismo situaciją ir lenkimuose orientuojasi užtikrintai, nes matosi į priekį per visus šliužus, užstoja mažumėlę tik fūros.....Žmogeliui atrodo kad fūrą aplenkti vos ne žygdarbis.Esmė kaip tu ją lenki, nes sutrintų metalinėse konservų dėžutėse skraidančių varliukų tūkstančiai per metus.Norilenkti mieste ar trasoje-turi visų pirma važiuoti saugiu auto, iš kurio idelaus matymo laukas į priekį.Kaip Jūs įsivaizduojate matytmą situacijos kelyje, kai kiaušais kabinate asfaltą?

Va tokie žiopliukai ir svaigsta:"visureigiai tik kompleksuotiems, su įpatingais poreikiais ir išsišokėliams, didelėm mašinom važinėja dėl pasipūtimo" ir panašių kliedesiukų sau pateisinti varliukai šuoliuojantuys gatvėmis prisigalvoja.

Kas nesupratot dėl emocijų ir siuto, patikslinu.

Štai įsivaizduokit, vairuojate opvz Toyota ProAce arba VW Crafter, Multivan, pagaliau net Jeep Commander ar Voyager, ar aukstu Land Cruisr 120.kurie palyginus ne tokie jau milžinai nors ir erdvūs.Sėdite aukštai, saugioje mašinoje, nes jūsų kūnas 1m aukštyje nuo kitų mašinų ratų ir bamberių, o galva beveik 1, 5m virš pavojaus zonos, o šoninio ar kaktomuša susidūrimo metu, erdvioje mašinoje varlių faršu tapti beveik jokių šansų, kai mažose, žemos sėdėsenos ir prasto matymo lauko auto jūsų galvelės eina tiesiai į mirtinus smūgiuojančios mašinos agregatus, dėl mažos erdvės žmogus tampa mėsos ir išmatų kotletu, o kai salonas didesnis, tokia galimybė atkrenta.

Todėl nereikia galvoti apie tai kokios galios reik aplenkimui, tai beprasmės kalbos.Jūs negalite teisingai apskaičiuoti ir matyti situacijos kelyje kabindami pautas kelio pavirsiu savo utopiniuose susapnuouose fomule-1 boliduose, kai pilna užstojančių mašinų, tai geriau išviso nerizikuoti, nebent labai esate patyre-tik tada galima pateisinti riziką.Deje, patyre vairai tokiuose keliuose stengiasi nelenkti, yra šalių kur max 80-90 galima vaziuoti, jei ne autosrada.O pas mus mozachistai su savo busimais sarkofagais nardo tarp atlenkianciu priespriesais ir lenkiamu stabiagabariciu, todel beprasmiu auku kasdiena apstu.Ne variklio galia tai nulemia, o neteisingas žmogaus požiūris.....Pavyzdžiui mikroautobusui, minivenui ar aukštam visureigiui net dešiniavairiui lenkti yra žymiai paprasčiau nei su kokia Audi A6/A4/A3.Todėl pvz NO ir DK leidžiama tokias didesnes dešiniavairias mašinas registruoti be jokių išlygų, o SE ir FI išviso galima visus dešiniavairius(UK, IR)registruoti ir eksploatuoti nes ten saugūs keliai ir nebe toks koncentruotas srautas.Netgi pvz tarnybiniai pasto, avarinių tarnybų, kelninkų ir kiti sunkvežimiukai specialiai užsakomi dešiniavairiai.

Taigi, reziume, tikuosi įsigilinsit be emocijų ką pasakiau:
rinkites saugias transporto priemones, saugų manevravimą o ne tarp 66kw ar 100kw, (realybeje teturi 45 ir 70kw, tai kas is ju like net prie maximaliu teoriniu kw /4000Rpm ne daugiau 80% buvusios naujo variklio galios.O tie 4000Rpm kai turetu but tarkime tie 103kw naudojami karta savaiteje spustelnant.Sitie spustelejimai gali but paskutinis istreskimas i varliuku farsa, nejuokaukit su mozachistinem masinytem lenkimuose net miete nes jus tematot kitos masinos uodega ir furos rata-toliau Jums nezinomybe.Bukite atsargus varliukai

:lol:

Bet , kaip sakoma, "kuprota tik grabas istiesina", jie sako"kam mums tie griozdai, kai mes dviese vazinejam", o kad gyvybiskai svarbios erves ir gabaritu gyvybiskai svarbiu nera-tokio paziurio atstovams dzin.
:smilewink:
2015-04-22 14:51 rašė:Taip susidurimo metu geriau sedeti sunkesnei arba aukstesnei masinoj, bet apie lenkimus tai nusipezejai nereikia sedeti metro aukstyje kad gerai matyti kelia, o ir su dzipais trasoj sunku vazinet nes nestabilios labai net kliuti neapvaziuosi i griovi nuleksi o ir lenkime tai su dzipu vaziuojant nors ir matai kad 500m laisvas kelias vistiek dar galvoji ar spesi aplenkti kai sedanui pakankamai galingan uztenka 100m aplenkti.
Su protu vazinejant patogiau vaziuot su zemesne masina , dzipai trasoms netinka
jedrene fene, greitkeli kasden bunu, mano 103 kw, greitis 90 miliu , nu bleka nuo kelio nenupute jo i zieda kaip reik ivaziuoti vos kruta, bet vaziuojant 50 miliu per h , penkta saiba, spustelni kali sesta ir eina , no broblem beja dyzel, beje jei tarpine chujova nieko nepadarysi
2015-04-23 15:14
Tai visgi, 81 kw audinese eina paprasti varikliai? :) nesvarbu kurie metai? ta prasme, pili ka nori? :)
(7352 / +3)
2015-04-23 15:24
2015-04-23 15:14 rašė:Tai visgi, 81 kw audinese eina paprasti varikliai? :) nesvarbu kurie metai? ta prasme, pili ka nori? :)
ne ka nori, o dyz. kuraPageidautina ne is prirudijusiu kanistru
https://www.youtube.com/watch?v=zGhwoF4H3JA
2015-04-23 15:29
supratai mane.. ;)

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai

Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. DaugiauSutinku