Audi a4 b6 stebulė sukasi kreivai

Sukūrė Andrius 2021-09-27
4 / 0
2021-09-27 12:20
Sveiki. Keičiau naujais priekinio rato guolį kartu su stebule. Taip pat tuo payciu pasikeičiau naujus stabdziu diskus ir kaladeles, persirinkau suportus ( niekas nestringa, puikiai vaikšto). Naują rato guolį au stebule užpresavo meistriukas lyg ir tvarkingai, kaip ir turi buti. Beda ta, kad po keitimo atairado vibracija i stabdziu pedalą stabdant, cypia kaladeles. Nu nemalonu vienu žodžiu. Su indikatoriumi pamatavau stebule, tai musimas yra apie 0.8 mm vienoje vietoje. Senas guolis su stebule išsieme labai sunkiai, buvo daug aliuminio korozijos pačioje guoliavieteje. Naujas guolis laisvai įsideda be jokių išvaržų. Gal cia gali būti beda, kaip manote?
4 / 0
2021-10-01 13:14
Pasirodo problema buvo pati stebulė. Gamyklinis brokas, gamintojas MEYLE, pirkta is Autoaibes. Ties viena vieta 1mm musimas, kur galetu buti 0.1.
2024-02-28 08:27
2021-09-27 12:20 Andrius rašė: Sveiki. Keičiau naujais priekinio rato guolį kartu su stebule. Taip pat tuo payciu pasikeičiau naujus stabdziu diskus ir kaladeles, persirinkau suportus ( niekas nestringa, puikiai vaikšto). Naują rato guolį au stebule užpresavo meistriukas lyg ir tvarkingai, kaip ir turi buti. Beda ta, kad po keitimo atairado vibracija i stabdziu pedalą stabdant, cypia kaladeles. Nu nemalonu vienu žodžiu. Su indikatoriumi pamatavau stebule, tai musimas yra apie 0.8 mm vienoje vietoje. Senas guolis su stebule išsieme labai sunkiai, buvo daug aliuminio korozijos pačioje guoliavieteje. Naujas guolis laisvai įsideda be jokių išvaržų. Gal cia gali būti beda, kaip manote?
Panašu, kad korozija galėjo pažeisti naujojo guolio ir stebulės tvirtinimą, todėl atsirado vibracijos ir stabdymo garsai. Rekomenduoju naudoti rūdžių konverterisrūdžių keitiklį, kad apsaugotumėte plieną nuo būsimų pažeidimų. Tinklaraštyje aptarėme veiksmingą produktą, kuris siūlo 5% nuolaidą su reklamos kodu GIFT5. Naudokite jį stebulei gydyti ir tolimesnių problemų prevencijai.

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai
Jei turite klausimų arba pasiūlymų, rašykite mums čia. Palikite savo kontaktus ir komentarą žemiau esančioje formoje. Stengsimės atsakyti kuo greičiau. Mūsų darbo laikas I-V 09:00 - 17:00.
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Šie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti