Ar nekomfiškuos?

Sukūrė Vartotojas 2015-02-28
2015-02-28 11:35
:(

Ar nekonfyškuos mano fordmondžiaus universalo 98m?`beto ir
stažo nelabai turiu tik va medalius parsivežt sutrukdė dunduliai...
Susitarem kad parvešiu iš slalomo čempoionato trijų šveicarių fifų slides ir t.t.ir vieną snieglentę nes maniškis universalas o viena fifa laimėjo kaip prizą snowboardą tai jos tingėjo imt su savim sako man tu parveši ir mus pasitiksi Vilniuje aeorouoste, užbukino viešbutį ir savaitei Druskininkų+Liepkalnio slidinėjimo trasas.

Aš pats ne vilenskas, nelabai ten gaudausi, bet viskas kai sutarėm,
nuvariau iš Berno Vilniun, atvarau sutartu laiku pasitikti panikių į orouostą, o ten priėjo kažkoks fimfalas su lazdele, sako parodyk ką ten turi bagažnike?

Sakau ne tavo reikalas ką turiu, čiuožk taboran tvarkos daryt čia nesiskkeryčiojęs, tai jis tik kyšt rankenas ant naujų šveicariškų slidžių norėdamas pagriebt, apkaustai tik čiaukšt ir prirakino slides prie agurko, tas staugdamas laksto po oruostą rėkia kad komfiskuos ford mondeo su visom slidėm.

Tai kas dabar bus, ar nekomfiskuos mano mondeo o jei ir bandys tai kur atsiiminėt reikės?
2015-02-28 12:31
As dbr Lektuve, už valandos busiu.
(2430 / +1)
2015-02-28 12:49

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai

Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. DaugiauSutinku