Ar inkilai prie šviesoforų fotkina "iš nugaros"

Sukūrė Vartotojas 2017-02-24
2017-02-24 13:03
Sveiki, ar galėjo nufokinti inkilas jeigu jis fotkina pagal šviesoforo signalą ne vien greitį, jeigu atvažiuta buvo kita gatvės puse nei stovi inkilas ir jam iš nugaros.Inkilas prie pat šviesoforo o jam iš priekio perėja ir snkryža su nedidele šalutine gatvele.Lijo lietus, užrasojo langai, iš tokliau matėsi kad nėra nė gyvos dūšios prie perėjos, nieks nesiruošia išsukinėt iš T šalutinio, berods, bevalydamas aprasojusį langą galėjau peršokt per geltoną ar net raudoną....Atvažiavome vos 40km h inkilui iš galo.O už inkilo iškart tenai stovi šviesoforas.net nežinia ar ten greitį jis pyškina ar šviesoforo signalą.ką manote?Šiaip Vilniuje labai nedau fotkinančių į abi puses, o šviesoforą fotkinančių net nežinau ar belikę, o štai nuo Šeškinės kalno besileidžiant fotkina net jei juostą kerti per ištisinę.O tas veiksmas tarp Žirmūnų ir Centro, prie buvusios Naktigonės, ties buvusiu Žalgirio stadioonu.Na sakykime jei ir fotkina, tai ar mato kitam kelio puse peršokančius?Gal kas žinot nuorodą kur ažiūrėt inkilų veikimą?
2017-02-25 12:18
Ar kas turite minčių?
2017-02-25 17:58
Esu ir as karta per raudona persokes, per durna galvaaisku kokie 7 metai atgal, tiesiog jaunas ir kvailas buvau. Siaip jei greiti virsijai tai nenufotkino, per raudona tai jau nebent kas kamerom miesta stebejo ir pamate nebent. Atasipusk nieko nepakeisi jau kas buvo tas, per menesi ar kiek ten laiko jei negausi laisko vadinasi visx ok.Saukstai po pietu
2017-02-25 18:01
beje butum pastebejas jei butu nufotkine, nes sviesos buna daug net ir diena
2017-02-25 18:27
Matai, aš atriedėjau labai lėtai iš galo (inkilui iš užnugario), o šviesoforas iškart už jo, nelabai galėjau pastebėt žybelėjo ar ne, diena buvo , lynojo...Jei būčiau peršokęs iš priekio būčiau pamatęs...O greičio neviršijau, vos 45km/h tesiekė.

Jūsų žinutė

Klausimai ir komentarai

Gerb. klientai, neradę atsakymų į Jus dominančius klausimus Pagalba skiltyje, prašome kreiptis į mus, į Jūsų klausimus mielai atsakysime darbo metu I-V 09:00 - 17:00. Palikite savo išsamų komentarą bei savo kontaktus žemiau esančioje formoje.
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
iŠie duomenys reikalingi tam, kad mes galėtumėm su jumis susisiekti
Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukus galite bet kada atšaukti. DaugiauSutinku