Gerai jau gerai, žinom, kad Ženevos paroda baigėsi. Tačiau tikriausiai dar ne visi rašė apie Sportec SPR1 M. Supratot apie ką aš? Tikriausiai ne. Na nieko, aš irgi nesupratau pirmą kartą. Sportec yra tuningo kompanija, kuri tobulina mašinas, jų variklius ir daug kitų komponentų.

SPR1 M yra tas pats Porsche 911 Turbo. Na žodį „tas pats“ turbūt nelabai čia dera vartoti, tačiau iš išorės jis skiriasi tikrai nedaug, pagrindiniai skirtumai yra tik du – didelis galinis spoileris, ir masyvūs ratai.

Patobulinimai po kapotu yra žymiai ryškesni, nes šis gražuolis iki 100 km/h įsibėgėja per mažiau nei 3 sekundes (mmm kaip norėčiau tokio aparato...)! Tuningo kompanija nebuvo labai patenkinta, atrodo ir taip tobula mašina, tad daugumą jos korpuso detalių pakeitė anglies pluoštas. Kiek svorio sutaupė – neatskleidžia, tačiau galima spėti jog nemažai.

Kaip manot, kiek arkliukų reikia tokiam Porsche? Mes visi pasitarėm, o Sportec nusprendė, tad šis modelis turi 858 (ag) arklius ir įspūdingą 880 (nm) sukimo momentą.

Nemanau, kad artimiausiu metu tokį pamatysime Lietuvos gatvėse, tad pasigrožėkim bent nuotraukomis.

 

Nuotraukos iš: worldcarfans.com