Jau rašiau apie Sportec ir apie tai kuo ji užsiima, tačiau iš šio pavadinimo tikrai nesitikėjau to, kas tai yra iš tikrųjų. Pasiėmė Porsche 911 Turbo, įkišo dujas, pakeitė pavadinimą ir štai turim Sportec SP 550mc.
Skamba klaikiai? Na, net nežinau kaip tai pavadinti, tačiau, kadangi dabar pasaulis susirūpinęs globaliniu atšilimu, visi skatinami vartoti ekologiškas medžiagas, ekologišką kurą, tai ir minėtoji kompanija neatsiliko nuo viso pasaulio. Įmontavo į monstrą dujų balioną, padarė galimybę važiuoti su benzinu ir su dujomis. Įmontavo mygtuką, kuris perjunginėja benzininį ir dujinį rėžimus.
Šis vokietis po kapotu turi 3.6 litro bi-turbo variklį, kuris gamina 550 (ag) arklio galių ir 705 (nm) sukimo momentą. Teigia, jog iki 100 km/h įsibėgės per 3.7 sekundės, o maksimalus greitis sieks 331 km/h.
Norėdami dar labiau sumažinti išmetamųjų dujų kiekį, padidino išmetimo katalizatorius ir užmovė Michelin Pilot Sport PS2 padangas, norėdami sumažinti trintį, bei pasiekti dar didesnį automobilio ekonomiškumą.
Norėdami taupyti kurą, aerodinamikos irgi nepamiršo. Pakeitė priekinį spoilerį, šoninius sleksčius, bei galinį spoilerį. Sakė taip bus taupiau važinėt!
Na nepykit – bet man atrodo į Porsche būtų mažesnis pasityčiojimas įdėti elektrinį žoliapjovės variklį, nei dėti dujas... Tad turite progą pasigrožėti... Dujiniu Porsche!

foto iš worldcarfans.com