Lagonda – praeityje garsus pavadinimas, garsus prabangiais sedanais bei GT klasės automobiliais. Taigi, šių metų konceptas netikėtas ta prasme, kad pristatytas buvo „parketinis džipas“, o ne „lagondinis“ sedanas ar „grand-tourer“ klasės automobilis. Netikėta dar ir dėl to, kad  Aston Martin niekada negamino šios klasės automobilių. Tai šį bei tą sako apie Aston Martin planus - panašu, kad britų automobilių gamintojas ruošiasi išplėsti savo asortimentą modeliais, kurie nėra tipiški Aston Martin taip, kaip esame įpratę juos įsivaizduoti. 

Palyginus su šalia stende stovinčiais Aston Martin,  Lagonda atrodo labai solidžiai. Masyvios priekinės chromuotos grotelės sukuria prabangos įspūdį, „ištempti“ priekiniai žibintai prideda elegancijos, galinė automobilio dalis – dar įdomesnė – joje galima įžvelgti senųjų Lagonda automobilų palikimą, o dar ji primena Bentley Continental Flying Spur.

Automobilyje sumontuotas nenurodytos galios V12 variklis, bet kas yra dar svarbiau, kad ateityje kompanija ketina naudoti „universalaus kuro“ arba hibridinius variklius.

Pardavinėti Lagonda ketinama net 100 pasulio valstybių, didelį dėmesį skiriant besivystančioms rinkoms, kaip Pietų afrika, Indija, Kinija, Viduriniai Rytai, Rusija. (Aston Martin šiuo metu parduodama 32 valstybėse)