Hibridinių manija neaplenkė net ir pačių prabangiausių, ir brangiausių modelių. Šiandien jums parodėme atnaujintą „Audi A8“, kuris turės ne tik tradicinius vidaus degimo variklius, bet hibridinę jėgainę. „Audi“ šiuo išskirtiniu pasiūlymu džiaugėsi neilgai, „Mercedes Benz“ šiandien oficialiai pristatė S klasės hibridinę modifikaciją. 

 

 

 

 

 

Vienas didžiausių S klasės privalumų, jog jis tinka įvairiausio tipo pirkėjams. „Mercedes Benz“ į naujos kartos S klasę montuoja ne tik taupius dyzelinius, bet ir galingus benzininius variklius. Vis dėlto šalyse, kuriose automobilių mokesčiai skaičiuojami pagal išmetamųjų dujų emisiją, hibridines jėgaines turintys automobiliai turi aiškų pranašumą.

 

 

„S 500 Hybrid“ vardu pašventintas modelis bus aprūpintas 3 litrų benzininiu agregatu, turinčiu šešis cilindrus. Šis motoras išvystys 333 arklio galias ir 480 NM sukimo momentą. Prie normalaus vidaus degimo variklio prisijungs elektrinis motoras išvystantis 109 arklio galias ir 340 NM sukimo momentą.

 

 

Naujasis „S 500 Hybrid“ iki 100 km/val. įsibėgės per 5.5 sekundės ir pasieks maksimalų 250 km/val. greitį. Pasak gamintojo, naujoji hibridinė modifikacija vidutiniškai suvartos vos 3 litrus degalų šimtui kilometrų. Neįtikėtina?

„S 500 Hybrid“ prekyboje pasirodys šių metų pabaigoje.

 

Automanas.lt informacija