Nuolatos vairuojate patys ar geriau patogiai įsitaisote greta vairuotojo ir nesukate galvos, kaip pasiekti reikiamą vietą? O gal kaip tik vengiate važiuoti su kuo nors kitu, nes pats sau esate patikimiausias vairuotojas?

 

Transporto skelbimų portalas Autogidas.lt atliko vairuotojų apklausą, iš kurios paaiškėjo, jog beveik pusė vairuotojų, kai kalbama apie vairavimą, pasitiki tik savimi – tokį atsakymą pasirinko netgi 47 proc. portalo respondentų. Dar 2 proc. apskritai nepasitiki niekuo, netgi savimi.

 

Iš kitų apklausos rezultatų matyti, kad likusieji vairuotojai labiau pasitiki vyriškosios lyties vairuotojais, moteriškajai lyčiai tenka nedaug pasitikėjimo. Vienas iš patikimiausių vairuotojų, kai tenka vairuoti ne pačiam, daugumai Autogidas.lt respondentų yra tėtis. Savo vairuojančiais tėčiais pasitiki 15 proc. apklausos dalyvių. Mamomis pasitiki vos 4 proc. vairuotojų.

 

Dvigubai mažiau patikimi nei tėčiai atrodo vyrai arba draugai – jais pasitiki vos 7 proc. respondentų. Savo žmonomis ar draugėmis, kaip ir mamomis, pasitiki 4 proc. vairuotojų.

 

Dar 7 proc. apklausos dalyvių teigia, kad be didelių abejonių patikėtų automobilio vairavimo ir keleivių vežimą kitiems savo artimiesiems.

 

Apie 14 proc. vairuotojų apskritai nekyla jokių abejonių ar nepasitikėjimo dėl kitų vairuotojų – jie pripažįsta, kad daugelis vairuotojų jiems atrodo patikimi.

 

Autogidas.lt informacija