Jums pabodo jūsų Boxteris su tiptroniku? Reikia daugiau vietos vaikams, žmonai ir kelioniniams krepšiams? Gal jūs gyvenate Japonijoje? Jei į bent vieną iš trijų klausimų atsakėte taip – Jums vertėtu pasidomėti šiuo Subaru modeliu.

Tai naujoji Subaru Impreza WRZ STI A-Line. Ji skirta tiems Subaru gerbėjams, kurie mėgsta vairuoti neįsitempę, tiems, kas nemėgsta perjunginėti pavarų, bet vis dėl to nori po kapotu turėti 300AG.

Modelyje įmontuotas tas pats 2.5l variklis su turbina, tik aprūpintas „Dual Active Valve Control System“ arba AVCCS, kas reiškia, kad turbina įsisukinės ties, žemom ir vidutinėm apsukomis, kas, savo ruožtu, suteiks didesnį sukimo momentą žemame ir vidutiname apsukų ruože.

Subaru Impreza WRZ STI A-Linija galėsite įsigyti su 5 pavarų greičių dėže, 8 krypčių reguliuojamomis sėdynėmis, tik panašu, kad rašydami pranešimą spaudai Japonų viešųjų ryšių specialistai truputį suklydo, nes specifikacijoje minimi priekiniai 17colių stabdžių diskai, o galiniai -16 colių, jei, visgi, klaidos nėra, tada šitas aparatas galės pristabdyti net žemės sukimąsi.

Paruošta pagal autoblog.com