Artėja visų Lietuvos „driftininkų“ laukiamas savaitgalis, kai Kėdainiuose, Daukšių aerodrome vyks antras D1Sport komandos organizuojamo „driftingo“ čempionato etapas. Taip pat birželio 18-19 dienomis vyksiančio auto festivalio metu varžysis slalomo ir „Gymkhanos“ lenktynininkai.

 

Dvi dienas truksiančios renginio trasa yra tinkama pasiekti apie 120 km/val. greitį ties įėjimu į pirmą posūkį, todėl žiūrovų laukia daug kvapą gniaužiančių akimirkų ir įspūdingų „driftingo“ viražų. Organizatoriai praneša, kad festivalyje dalyvaus apie penkiasdešimt dalyvių iš Lietuvos ir kaimyninių Latvijos bei Rusijos.

 

Nekantriai laukiame antro čempionato etapo. Sezono atidarymo festivalyje buvo daug aštrių momentų, o Kėdainių trasa leidžia išvystyti dar didesnį greitį, tad dalyviai turėtų parodyti aukštos klases „driftą“, - sako D1Sport komandos prezidentas Kastytis Alekna.

 

Daug dėmesio organizatoriai skyrė renginio saugumui užtikrinti. Žiūrovams skirta zona bus atitraukta nuo lenktynių trasos į saugų atstumą, o pati lenktynių trasa bus aptverta tvora. Zonoje prie lenktynių trasos bus griežtai draudžiama vaikščioti. Tvarką prižiūrės Kėdainių policijos pareigūnai.

 

Atvykstantys iš kitų miestų žiūrovai ir varžybų dalyviai galės pernakvoti netoli renginio vietos įrengtoje stovyklavietėje. Auto festivalio metu vyks loterija, kurios metu žiūrovai turės galimybę laimėti pasivažinėjimą „drift“ taksi ir nemokamai išbandyti ekstremalius pojūčius, patiriamus profesionalių „driftingo“ pilotų slydimo šonu metu.

 

D1Sport auto klubas daug dėmesio socialiai naudingai veiklai. Komanda propaguoja saugų ir atsakingą vairavimą. O taip pat organizuoja įvairius renginius globos namų auklėtiniams. Šįkart jie į varžybas pakvietė Kėdainių „Saulutės“ vaikų globos namuose gyvenančius vaikus, kurie galės stebėti lenktynes ir pabendrauti su „driftininkais“.

 

Artėjantis festivalis Kėdainiuose – antras iš penkių planuojamų „D1Sport driftingo čempionato“ etapų. Čempionato metu daugiausia taškų surinkęs lenktynininkas bus tituluotas 2011 metų „Drifto karaliaus“ titulu.

 

D1Sport.LT informacija