Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos paskelbė saugaus eismo viktoriną, kuria siekiama parodyti saugaus eismo svarbą, o jos dalyviai turi galimybę pagilinti kelių eismo taisyklių žinias. Dalyvauti viktorinoje kviečiami visi pageidaujantys išbandyti jėgas šioje srityje – atskiri asmenys, kolektyvai, šeimos, moksleivių klasės ir kt.

 

Įvyko jau 4 viktorinos etapai, kurie tęsėsi 4 mėnesius. Kiekvieno mėnesio 10 dieną buvo skelbiama 10 naujų klausimų – visi jie susiję su kelių eismo taisyklėmis ir saugiu elgesiu kelyje. Po kiekvieno etapo paaiškėdavo 5 nugalėtojai (jei teisingai atsakiusių būdavo daugiau, nugalėtojus nustatydavo burtų keliu), visiems jiems buvo skiriamos dovanos.

 

Susumavus saugaus eismo viktorinos visų 4 etapų rezultatus, paaiškėjo nugalėtojai. Jais tapo Karolina Rakickaitė iš Šakių ir Matas Grabauskas iš Jonavos. Jiems skirti vertingi Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos prizai – dviračiai.

 

viktorina_ms-117.jpg

 

Šiomis dienomis Lietuvos automobilių kelių direkcijos Eismo saugumo skyriaus darbuotojai apsilankė Šakių r. Slavikų pagrindinėje mokykloje ir viktorinos nugalėtojai Karolinai Rakickaitei įteikė laimėtą dviratį.

 

Viktorina dar tęsiasi, ji vyks vasario ir kovo mėnesiais. Plačiau apie tai galima sužinoti interneto svetainės lra.lt skyrelyje „Viktorina“. Nugalėtojams taip pat bus įteiktos vertingos dovanos.