Juokaujama, kad britas laidų vedėjas Richardas Hammondas teturi 7 gyvenimus. Du jis išnaudojo, o pastarąjį „prarado“ pirmąją birželio savaitgalį.

R. Hammondas, Jamesas May ir Jeremy Clarksonas yra neišskiriama trijulė. Jie ilgus metus vedė Didžiosios Britanijos TV laidą „Top Gear“, o po 2015-aisiais kilusio skandalo J. Clarksonui susipykus su prodiuseriais iš laidos pasitraukė visi trys. Po kelių mėnesių jie pasirašė kontraktą su JAV įmone „Amazon“ ir pradėjo kurti laidą „Amazon Prime“ televizijoje „The Grand Tour“.

Per keliolika metų „Top Gear“ filmavimų R. Hammondas išbandė įvairiausius automobilius, tačiau vieno jų – dragsterio pavadinimu „Vampire“, - bandymas įsiminė ne tik jam, bet ir viso pasaulio automobilių gerbėjams. 2006-aisiais aerodrome lėkdamas daugiau nei 300 km/val. greičiu R. Hammondas patyrė avariją: „Vampire“ priekinė dešinė padanga sprogo, dragsteris akimirksniu prarado sukibimą ir nulėkė nuo tako:

Įvykio vietoje buvę medikai teigė, kad R. Hammondą iš dragsterio ištraukė sąmoningą, tačiau jis patyrė daugybinius viso kūno sužalojimus ir vėliau kurį laiką paniro į komą. Jis į eterį sugrįžo po trijų mėnesių gydymo: gydytojų teigimu, tai buvo greičiausias fiziškai įmanomas atsigavimo laikas. Automobilistas kurį laiką skundėsi atminties praradimais, tačiau tai netrukdė jam likti visaverčiu „Top Gear“ vedėju ir toliau bandyti įvairiausius automobilius

„Top Gear“ vedėju iki 2015-ųjų buvęs R. Hammondas tais metais kartu su kolegomis pradėjo kurti laidą „The Grand Tour“. 2017-ųjų sezonas prasidėjo nekaip – R. Hammondas patyrė avariją bandydamas itin greitą elektromobilį „Rimac“ Šveicarijoje. 

Vingiuotame kelyje R. Hammondas nesuvaldė elektromobilio ir nulėkė nuo kelio. Per plauką neįsirėžęs į gyvenamąjį namą, jis kelis kartus vertėsi, liko sąmoningas ir sugebėjo savo jėgomis išsiropšti iš automobilio. O praėjus kelioms sekundėms po R. Hammondo išlipimo, „Rimac“ automobilis užsiliepsnojo ir visiškai sudegė:

R. Hammondas netrukus buvo išgabentas į vietos ligoninę, kurioje būdamas pranešė draugams apie savo būklę. Jis laikosi gerai, tačiau nuo automobilių bandymų kurį laiką turės susilaikyti – britui lūžo koja ir reikalinga kelio operacija.

Tačiau tai, kad R. Hammondas patyrė tik tokius sužalojimus po tokio įvykio, Šveicarijos medikai prilygina stebuklui. Jau antram per vienuolika metų.