Atnaujindami savąjį flagmaną švedai teigia itin didelį dėmesį skyrę esamų vairuotojų nuomonei. Kaip jiems tai pavyko, jau kitą savaitę pirmieji galės sužinoti Ženevos parodos lankytojai. Ne už ilgo prasidės ir prekyba šiais automobiliais.

Pavyzdžiui, atsižvelgdami į vokiečių nuomonę švedai savajam flagmanui stengėsi suteikti „piktesnį veidą“. Tam jie įtaisė naujos formos radiatoriaus groteles su didesniu „Volvo“ logotipu bei padailino oro įsiurbimo angas.

Galinėje dalyje patobulintas tik žibintų dizainas. Apibendrindami išorės pakeitimus gamintojai sako, kad atnaujintas „Volvo S80“ turėtų atrodyti akivaizdžiai didesnis ir elegantiškesnis.

Automobilio viduje didžiausias dėmesys skirtas išskirtinumui ir komfortui. Pavyzdžiui, net aštuoni iš dešimties „Volvo S80“ pirkėjų automobilį užsisako su odiniu salonu.

Todėl atnaujindami flagmano vidų švedai oda dekoravo ir durelių šonus, taip pat aliuminiu padailino centrinę konsolę bei vairą. Beje, pastarasis nuo šiol ne tik papuoštas aliuminiu, bet ir yra naujo dizaino.

Yra naujienų ir po variklio dangčiu. Čia švedai montuos visiškai naują penkių cilindrų, 2,4 l dyzelinį motorą su dvejomis turbinomis, kurio galia 205 AG, o sukimo momentas – 420 Nm. „Volvo S80“ su šiuo motoru vidutiniškai sunaudos vos 6,2 l dyzelino.

Be to, „Volvo“ flagmanas nuo šiol standartiškai bus komplektuojamas su komfortiškam važiavimui skirta pakaba. Kaip papildomą įrangą automobilio pirkėjas galės užsisakyti pažemintą, sportišką pakabą savajam „Volvo S80“.