Ilgas pavadinimas, tačiau vien iš jo jau matome du gerus dalykus: pirmas - tai vokiškasis Mercedes ir antras - tai AMG.
Šis naujas super automobilis turės aliumininę pakabąbei aliumininį kėbulą (gal kas nors žino kodėl kėbulas ne iš anglies pluošto?), todėl bus ganėtinai lengvas. Inžinieriai stengėsi variklį patraukti kuo arčiau galo, to įrodymas - puikus svorio paskirstymas 48/52 (priekis/galas).
Jėgainė įmontuota automobilio priekyje – tai 6.3 litro V8 tipo, kuris turi 571 (ag) arklio galią ir 650 (nm) sukimo momentą. Šis variklis turės „patempti“ 1620 kg (tiek sveria automobilis), tad vienam arkliui teks 2.84 kilogramo. Tai leis nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėti per 3.8 sekundes, o iki 200 km/h - per 12 sekundžių. Ganėtinai greitai, ar ne? Maksimalus greitis bus ribojamas elektronikos – 315 km/h. Jei priekyje iššoks briedis ir norėsite greitai stabdyti – jum padės keramikiniai stabdžiai.
Greičių dėžė bus automatinė - 7 bėgių, su dviguba sankaba. Ji montuojama automobilio galinėje dalyje (įdomu kaip jiems pavyko tai padaryti).
Norit tokio? 2010 metų pavasarį jau galėsite nusipirkti. Tad reiktų pradėti taupyti 140 000 eurų - tokia numatoma automobilio kaina.
Tiesa, automobilio nuotraukos yra „spy shots“ (šnipų nuotraukos), tad automobilis yra „apsaugotas“ nuo pašalinių žvilgsnių, bei nuotraukų įvairiomis padailinimo detalės. Ir tai jį daro šiek tiek panašų į Kit‘ą iš serialo Ratuotas Riteris.