Automobilio pirkimas, prieš tai jo neparodžius specialistui ar nepatikrinus specializuotose įstaigose, gali būti loterija – arba įsigysite gerą transporto priemonę, kuri vėliau neges ir nepareikalaus daug lėšų remontui, arba nuolat investuosite, ją tvarkydami. Vis dėlto dauguma vairuotojų nelinkę rizikuoti ir prieš pirkdami automobilį patikrina, kokia jo techninė būklė.

 

Transporto skelbimų portalo Autogidas.lt atliktos vairuotojų apklausos rezultatai atskleidė, kad vairuotojai trejopai tikrina ir įvertina, koks automobilis, kurį planuoja pirkti. Dalis respondentų patys bando apžiūrėti, kokie perkamo automobilio techniniai duomenys, tačiau prieš tai įvairiuose forumuose internete paieško informacijos, į ką vertėtų atkreipti dėmesį. Pasak jų, išsirinkus konkretų automobilio modelį ir paieškojus atsiliepimų, tikrai galima susidaryti pakankamą įspūdį, kokios to modelio problemos, į ką atkreipti dėmesį tikrinant, kaip tikrinti ir pan.

 

Kita dalis Autogidas.lt respondentų nepasitiki savo žiniomis ir verčiau vežasi patikimą pažįstamą asmenį, draugą ar šeimos narį, kuris nusimano apie automobilius. Jų nuomone, geriau kartu pasiimti specialistą, o ne pačiam vertinti, nes ne viską galima pastebėti ar išmanyti. Yra vairuotojų, kurie prašo autoservisuose dirbančių atstovų vykti kartu ir patikrinti nusižiūrėtą transporto priemonę. Paskui į tuos pačius specialistus kreipiamasi, jei automobilį tenka remontuoti.

 

Likusieji respondentai teigia, kad geriausia automobilį ar kitą transporto priemonę, kurią norima įsigyti, nuvežti apžiūrėti autoservise arba į techninės apžiūros centrą. Tuomet patikra išsamesnė ir tikslesnė, beveik nelieka kažko nepastebėjimo galimybės, o vairuotojas, žinodamas visus transporto priemonės nesklandumus, pats gali nuspręsti, ar verta tą transporto priemonę įsigyti.

 

Kad būtų lengviau sužinoti, kokį automobilį nusižiūrėjote, portale Autogidas.lt galima įsigyti nuolaidos kuponą automobilio patikrai autoservise. Pasinaudoję paslauga, nepirksite katės maiše, žinosite, kokią transporto priemonę išsirinkote.

 

Autogidas.lt informacija