Ralyje Schumacheriu nebūsi, nes vienas automobiliu toli nenuvažiuosi. Vingiuotais ralio keliukais lėkti link finišo vairuotojui padeda šturmanas – gyva ekipažo navigacijos sistema. Ar sunku rasti tokį greičio brolį? Karolis Raišys sako – taip, ir turi įrodymų.
 

„Flameris Racing” komanda pergalingą 2013-ųjų sezoną pabaigė vakarėliu ralio trasoje, lenktynininko Karolio Raišio gimtųjų Šiaulių apylinkėse. Greičio ruože šturmano sėdynę išbandė būrys komandos draugų ir partnerių. O, kad sėdėti BMW M3 automobilyje būtų neliūdna, Karolis jiems į rankas įdavė stenogramą.


„Jauniausiems mūsų komandos draugams įspūdingas pasirodė ir daugiau simboliškas greitis. Nepaisant to, kad jie vos matė kelią, skaityti stenogramą labai patiko. Visai nesvarbu, kad raidžių ir skaičių makalynė jiems atrodė kaip nesuprantamas kodas.”, - pasakojo Karolis Raišys.


Tuo tarpu vyresniems ir, bent jau teoriškai, galintiems užimti atsilaisvinusią „Flameris Racing” komandos šturmano kėdę, sekėsi ženkliai geriau. Ypač tiems, kurie – nepatikėsite – neturi baimės jausmo. Visi jie pakliuvo į vaizdo siužetą.

 

 

 

Alfa.lt informacija