Youtube pasirodė video, kuriame iš vandenyno į krantą išbrenda, pirmasis garsiausios pasaulyje laidos apie automobilius, lenktynininkas Juodasis Stigas. Video pasirodymas pakurstė kalbas, kad BBC svarsto galimybę grąžinti į laidą pirmąjį Stigą, po to kai baltojo Stigo tapatybė buvo atskleista praeitą mėnesį.

Spaudos pranešime, pasirodžiusiame kartu su  video rašoma:   "Iki dabar męs galvojome, kad Juodasis Stigas žuvo auto katastorfoje 2003 metais,  kai vairuodamas modifikuotą Jaguar XJS jis nuvažiavo nuo lėktuvnešio HMS Invincible 109 mylių per valandą greičiu .. Nacija buvo sukrėsta Strigo mirties. Bet dabar, atsiradus įrodymams - galima teigti, kad jis stebuklingai išgyveno"

Baltojo Stigo tapatybė buvo atskleista fanų dėka po to kai Youtube buvo paviešintas Stigo dialogas su filmavimo komanda.  Paaiškėjo, kad baltasis Stigas - tai Amerikiečių lenktyninkas ir kaskadininkas Ben Collins.

Pirmasis Stigas buvo Džeremio Klarksono 2002m. sugalvotas personažas, šis personažas paliko laidą po to, kai jis buvo atpažintas kaip Britų lenktyninkas Perry McCarty. Jis nusifilmavo 22 TopGear laidose.

BBC spaudos pranešimas baigiamas taip: " Kaip jis išgyveno - niekas nežino. Kai kas tiki, kad jis naudojosi azoto suboksido balionu, kad galėtų kvėpuoti. Kai kas sako, kad jis gali susišnekėti su delfinais ir jie juo pasirūpino. Ar jis grįžo todėl, kad baltasis Stigas atskleidė savo tapatybę?"

Nuoroda į Juodojo Sigo grįžimo video: https://www.youtube.com/watch?v=Ni5xXbIxvhY