Williams komandos techninis direktorius Samas Michaelis mano, kad kol kas anksti daryti išvadas iš pirmųjų bandymų, kurie vyko Portimao. Iš visų 2009 metų bolidų Williams Toyota FW31 buvo pats greičiausias, aplenkęs tokius konkurentus, kaip McLaren, Toyota ir Renault. Bet Michaelis sako, kad apie tikrą bolidų greitį reikės spręsti kiek vėliau.

 

Samas Michaelis, Williams Toyota: „Pirmieji FW31 bolido bandymai parodė neblogus rezultatus, todėl esame patenkinti mūsų bolido patikimumo lygiu. Kalbant apie jo greitį – čia išvadas daryti ankstoka, mes nežinome tikros padėties kitose komandose. Per daug pasikeitė...

 

Kitų bandymų metu Jereze informacijos bus daugiau. Artėjant pirmoms lenktynėms situacija keisis, nes visi pasiruoš bolidų sureguliavimus, atitinkančius naujų padangų savybes.

 

Gali būti, kad mums padėjo tai, kad mes, kaip ir BMW, buvome sukūre tarpinį bolidą, kuris turėjo platų priekinį ir siaurą galinį sparnus. Tai padėjo mums tiksliau įvertinti situaciją ir suprasti, kaip dirbs bolidas su slickais.

 

Daugelis komandų to nedarė. Bet manau, jie greitai galės mus pasivyti.“